Komentāri

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisīja video, kurā redzams, kā RS piesaistītais Koblenz apsardzes darbinieks, lietojot rupjus vārdus, draud jaunietim atņemt tālruni un pieprasa, lai viņš pārstāj filmēt notikušo, piedraudot arī salauzt rokas.

SIA Rīgas satiksme ziņoja, ka sazinājusies ar apsardzes firmu Koblenz, lai lūgtu paskaidrojumus par viņu darbinieka rupju komunikāciju ar kādu iedzīvotāju kontroles reida laikā, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt SIA Koblenz Drošība komercdirektors Lauris Vašuks apliecināja, ka uzņēmumā sākta iekšējā izmeklēšana notikušā apstākļu noskaidrošanai.

”Pēc likuma ir pareizi, ka man uzlika sodu, jo man bija nobloķēts e-talons. Man viņi bija pazuduši, un viņi laikam bija nobloķējuši vienu no tiem, un tas bija nepareizais. Viņi man uzlika 30 eiro sodu. Man ir pazīstams advokāts, un saprotot, ka man kā skolniecei 30 eiro sods ir par lielu, es ar viņu sazinājos, advokāts sodu pārsūdzēja un man kā skolniecei ir jāmaksā sods 5 eiro. Viņi man teica, ka man tāds sods jāmaksā, jo esmu pilngadīga. Bet 30 eiro ir jāmaksā, ja trīs reizes neesi samaksājis sodu un pārkāpis noteikumus,” stāsta aizturētā meitene. Rīgas Satiksme skaidro, ka kontrolieriem ir tiesības pieprasīt personu apliecinošus dokumentus, bet pasažierim nav pienākums tos uzrādīt. Tāpēc tiek piesaistīta apsardze vai policija, kurai savukārt ir tiesības pieprasīt dokumentus, ja cilvēks ”apsargājamā” teritorijā izdara pārkāpumu. Tikai rodas jautājums, kas ir apsargājamais objekts – kontrole vai sabiedriskais transports?

Puisis, kurš uzņēmis video, sola arī turpmāk sekot līdzi apsardzes un Rīgas satiksmes kontrolieru rīcībai. Ir izveidota pat domubiedru grupa – Kontroles kontrole.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl