KNAB: valsts noslēpums nav pārkāpts

Komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā “valsts noslēpuma objekta nozaudēšanas fakts nav noticis”, tā šodien paziņoja birojs.

Ar šādu paziņojumu birojs nācis klajā pēc tam, kad medijos izskanēja neoficiāla informācija par to, ka KNAB pazudis viens no aktīvās operatīvās uzskaites lietas sējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nesniedzot sīkākus skaidrojumus par notikušo, informāciju par pazudušiem dokumentiem apliecināja gan tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji, gan politiķi, piemēram, premjers Māris Kučinskis.

Taču šodienas paziņojumā KNAB uzsver, ka “valsts noslēpuma objekta nozaudēšanas fakts nav noticis”, bet detalizētāks skaidrojums par situāciju netiks sniegts, jo tās izmeklēšanas komisija turpinot darbu.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl