Komentāri

Kļuvis zināms Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka amata kandidāts. Konkursa komisija šodien vienojās KNAB vadītāja amatam virzīt Militārās izlūkošanas un drošības dienesta vadošo amatpersonu Jēkabu Straumi.

Šāds komisijas lēmums bija vienbalsīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien konkursa komisija uzklausīja kopumā divus otrajā kārtā tikušos KNAB priekšnieka amata pretendentus. Komisija lūdza pretendentus sniegt savu redzējumu par biroja darbības prioritātēm un attīstību, spēju pieņemt smagus un sarežģītus lēmumus, novērtēja viņu pieredzi operatīvajā izmeklēšanas darbā. Šajā pārrunu duelī priekšroka tika dota Straumem.

Pirms tam Straume strādājis arī Valsts policijā, kuras kompetencē tolaik bijusi arī korupcijas apkarošana. Straume strādājis tieši nodaļā, kas apkaro korupciju. Profesionālajai darbībai nepieciešamo izglītību Straume guvis Latvijas Policijas akadēmijā. Pēc Valsts kancelejas direktora teiktā, šodien komisija par virzāmo kandidātu oficiāli informēs premjeru.

Pēc tam kandidāts būs jāvērtē valdībai. Ja valdības lēmums būs Straumem labvēlīgs, tad par viņa apstiprināšanu KNAB priekšnieka amatā galīgais lēmums būs jāpieņem Saeimai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl