3 komentāri
KNAB uzsāk pārbaudi par Rīgas domes līdzekļu izmantošanu politiskajai aģitācijai sociālajos tīklos
FOTO: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis pārbaudi par iespējamo pašvaldības līdzekļu izmantošanu politiskās aģitācijas veikšanai sociālajos tīklos.

Tā balstīta uz Rīgas domes “Vienotības” deputātu frakcijas priekšsēdētāja vietnieka Olafa Pulka iesniegumu, lūdzot veikt pārbaudi, vai Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un partija “Saskaņa” izmanto pašvaldības kapitālsabiedrību un Rīgas domes līdzekļus, lai popularizētu Nila Ušakova privāto “Facebook” profilu.

Deputāts pauž bažas, ka pašvaldības līdzekļu tērēšana privāta konta reklamēšanai ir administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijai. Rīgas dome 2016. gada pašvaldības budžetā paredzēja papildu izdevumus aptuveni 700 000 eiro apmērā, lai interneta portālos un sociālajos tīklos komunicētu ar rīdziniekiem. Publiskajā telpā pieejamā informācija liecina, ka šī nauda tiek izmantota Rīgas domes un partijas ”Saskaņa” priekšsēdētāja Nila Ušakova privāto kontu popularizēšanai.

Deputāts lūdz izvērtēt arī sociālā tīkla kontus “Nozagts Latvijā” un “Es mīlu Latviju”, kuru aktivitātes precīzi iekļaujas Nila Ušakova un partijas ”Saskaņa” priekšvēlēšanu kampaņā. To īpašnieks Ivans Staļnojs vairākus gadus ir konsultējis pašvaldības uzņēmumu “Rīgas satiksme”, kā arī strādājis “Rīgas namu pārvaldnieka” Attīstības projektu nodaļā, kurā iespējams daļa darbinieku bija nodarbināti fiktīvi.

TOP komentāri

 • oomīte
 • opaps
  0 0 0

  opaps

  omīt, neķer kreņķ.... kad koalīcijas politiskā slepenpolicija KNAB- knab ķersies klāt koalīcijas partiju praksei jau sākot 20 gadiņus atpakaļ izmantot mediju , TV, radio resursus par nodokļu maksātāju naudu savai propagandai un savu mērķu popularizēšanai, tev tas jaunavības caurums no izbrīna aizaugs
 • oomīte
  0 0 0

  oomīte

  youtube pilna ar ušaka reklāmām pat filmu nevar paskatīties bez putena kalpa klātbūtnes un tas ir tik pretīgi !!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl