KNAB svin biroja izveidošanas 15. gadadienu

Komentāri

No skaļu kukuļošanas lietu atklāšanas līdz iekšējo nesaskaņu peripetijām – tā varētu raksturot valsts galvenā korupcijas apkarotāja darbu. Ceturtdien, 12. oktobrī, viena no visneviennozīmīgāk vērtētajām iestādēm – Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs-, svin savu 15. gadadienu.

2002. gada 10. oktobris, kad Saeima amatā iecēla KNAB pirmo priekšnieku Gunti Rutki, tiek uzskatīts par KNAB darbības sākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo 15 gadu laikā KNAB atklājis un izmeklējis vairākas ļoti skaļas lietas, kas sabiedrībā raisījušas plašas diskusijas par kukuļošanu un korupciju mūsu valstī – tostarp “Jūrmalgeita”, “Daimler” un “Latvenergo” lietas. Paralēli tam biroja iekšienē nepārtraukti virmojuši strīdi, nesaskaņas un pat tiesāšanās, piemēram Jaroslava Streļčenoka un Jutas Strīķes nesaskaņas.

Šogad KNAB ir uzsācis 16 kriminālprocesus, astoņas personas lūgts saukt pie kriminālatbildības, bet kriminālvajāšanai nosūtītas četras lietas. Vidēji gadā KNAB sāk 20 līdz 30 kriminālprocesus.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl