KNAB svin biroja izveidošanas 15. gadadienu

Komentāri

No skaļu kukuļošanas lietu atklāšanas līdz iekšējo nesaskaņu peripetijām – tā varētu raksturot valsts galvenā korupcijas apkarotāja darbu. Ceturtdien, 12. oktobrī, viena no visneviennozīmīgāk vērtētajām iestādēm – Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs-, svin savu 15. gadadienu.

2002. gada 10. oktobris, kad Saeima amatā iecēla KNAB pirmo priekšnieku Gunti Rutki, tiek uzskatīts par KNAB darbības sākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo 15 gadu laikā KNAB atklājis un izmeklējis vairākas ļoti skaļas lietas, kas sabiedrībā raisījušas plašas diskusijas par kukuļošanu un korupciju mūsu valstī – tostarp “Jūrmalgeita”, “Daimler” un “Latvenergo” lietas. Paralēli tam biroja iekšienē nepārtraukti virmojuši strīdi, nesaskaņas un pat tiesāšanās, piemēram Jaroslava Streļčenoka un Jutas Strīķes nesaskaņas.

Šogad KNAB ir uzsācis 16 kriminālprocesus, astoņas personas lūgts saukt pie kriminālatbildības, bet kriminālvajāšanai nosūtītas četras lietas. Vidēji gadā KNAB sāk 20 līdz 30 kriminālprocesus.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl