KNAB sola vairāk uzmanības pievērst mediķu “pateicību” problēmai

Korupcijas apkarotāji sola vairāk uzmanības pievērst arī mediķu “aploksnīšu” problēmai, vienlaikus uzsverot, ka pacienti par šādiem ārstiem ziņo reti.

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • Marika Mareka

  Marika Mareka

  Kad dod pats no savas gribas kaut ko mediķim - kukulis. Bet taksim vai kafejnīcā tējas nauda - pieklājība un norma. Skolotājiem, arī bērnudārzos - dāvanas skolotājiem obligātas vairākas reizes gadā - tā ir norma, neviens nesaka, ka kukulis, lai arī skolotāji pat konkreti prasa ko vajadzetu dāvināt. Tāpat izlaidumos - tik daudz dāvanu visiem. Tāpat pieprasa augstskolās kukuļus, tāpat autoservisā, lai ātrāk salabotu un neieliktu vecu detaļu. Tā bezgalīgi! Bet, par lielo atbildību un veselības uzlabošanu vai dzīvības glābšanu izteiktā pateicība no brīvas gribas - vienmēr tiek nodēvēta par kukuli!
 • Elīna Pašēviča

  Elīna Pašēviča

  Un starpcitu,lai vislielāko uzmanību pievērš celtniecības sfērai,jo tur priekšnieki visvairāk čakarē cilvēkiem smadzenes un maksā kapeikas solītās lielās algas vietā.Tur visvairāk strādā neoficiālu darbu.Lai vairāk krata nevalstiskās iestādes,privātuzņēnumus.Tur arī atradīsies tā lielā nauda.
 • Elīna Pašēviča

  Elīna Pašēviča

  Tā valdība ir izdomājusi atriebties un pabaidīt ārstus?Kā būs ar pārējo medicīnas personālu?Kā izdomās pačakarēt medmāsas?Valdībai pilnas bikses,izblamējušies pa visu pasauli,tagad cenšas no sevis novērst uzmanību. Jāuzsūta pašiem tiem 100 idiotiem to KNAB redzēs,ko viņiem pašiem atradīs.Vajag caurredzamu nevis meducīnu,bet to idiotu kontus,algas,prēmijas,visu to ko viņiem apmaksā.No tautas plēš nenormālas naudas par katru sūdu.Kur tad tā visa nauda paliek?
 • Iveta Kramiņa

  Iveta Kramiņa

  Tad jau arī jāsāk sekot līdzi "tējas naudām" takšos, kafejnīcās un citur. Ja tā ir tīri pateicība, kur ir problēma? Kukulis par rindas paātrināšanu vai ko tādu un pateicība, šķiet, tomēr nedaudz atšķiras.
 • Smaida Vaitilaviča

  Smaida Vaitilaviča

  Tagad KNAB kritīs virsū ārstiem.Neaizstāvu.Droši vien jau kāds ir,bet tā ir manuprāt mazākā bēda.Drīzāk vajadzētu ķerties klāt kas ņem čemodāniem,tas ir,valdības vīriem,sievām un viņu pietuvinātajai kliķei.Un ja jau neķeras klāt,jautājums,kādēļ?Secinājums,paši ir pietuvinātajai kliķei un grābj cik var panest.
 • Jānis Strazdiņš
 • Viktorija Blumberga

  Viktorija Blumberga

  Tā ir pašu cilvēku izvēle dot vai nedot “pateicību” medikiem. Nerunāšu par pieprasītu samaksas summu. Bet tad arī pats pacients var griezties atbilstošā iestādē par naudas izspiešanu.
  Labāk būtu pievērsuši aplokšnu algu problēmai valstī.
  • Ilze Liepinna

   Ilze Liepinna

   Viktorija Blumberga tieši tā gribu dodu , gribu nedodu. Kads Vidam sakars ar manu naudu.
  • Cielava Pugača Laima

   Cielava Pugača Laima

   Viktorija Blumberga vajag, vajag, jo mediķi kļūst ar vien nekaunīgaki 😡
   Dzīves realitāte 🤔 izsauc uz mājām ārstu viņi nepieies pie pacienta (81g.vec.) tik skandi, ka ir pensijā, (tad sēdi savā pensijā 😡) tantukam vienīgais radinieks kas palicis ir mazmeitiņa protams viņa saprata, ka ne kas nenotiks sagrabinajusi 20eiro un iedevusi, nu tad piecēlusies un piegājusi, ka pie spitalīgas lai pārbaudītu asins spiedienu 😡😔
   Pati esmu gājusi pie valsts ārstiem viss kaķiem zem astes tikai sabeigts kuņģis.
   Raksta tik zāles un labāk nepaliek ieliec kabatā tad kaut ko dara tas nav normāli vot izdari darbu, rezultātus parādi tad gaidi kad kāds tev iedos pateicība, bet nē viņi tak ir hitri, gutri vispirms dod un tad padomās cik tev dos palīdzēs.
 • S
 • Gundars Kļava

  Gundars Kļava

  KNAB taisās pacelt ārstiem algu? Jo cita izskaidrojuma nav, salīdzinājumā ar citām attīstītām valstīm mūsu ārsti dzīvo KĀ NABAGI! Viņi mācās 6gadus un tad vēl un vēl un tā katru gadu. Un ne tikai ārsi, principā viss med. personāls! Kurš var savu pateicību atļauties pēc savas gribas sniedz puķēs, konfektēs, kādā pudelē vai kādā naudiņā. Itkā varētu puķēs vai konfektēs vai pudelēs, jo tas redz nav kukulis. tad mediķiem vaidzētu savu veikalu kur tās mantas realizēt. Pārāk sarežģīti,došu naudiņu!
 • Yury Kulikov

  Yury Kulikov

  "no padomju laikiem..." atkal tie krievi vainīgi. Nu pašiem nav smieklīgi? Ārstiem algas pielīdzināja pie joka, runājot par kurām smiekli nāk, un vēl saka, ka ar dāvanām vēl cīnīsies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!