Komentāri

Tikmēr rindu apiešanas kriminālprocesu, kurā figurēja bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir izbeidzis.

Šajā lietā figurēja arī Latvijas Onkoloģijas centra galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anita Slokenbeka. Lieta bija sākta par Belēviča iespējamo likumpārkāpumu, apejot pacientiem noteikto rindas kārtību Onkoloģijas centrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaidrojās, ka Belēvičs ir saņēmis medicīniskas manipulācijas ārpus ierastās kārtības Onkoloģijas centra operāciju zālē, bet par pakalpojumu maksa viņam neesot prasīta. Iepriekš gan Belēvičs noliedza, ka izmantojis Onkoloģijas centra pakalpojumus, un skaidroja, ka medicīnisko palīdzību viņš saņēmis Ādažu privātslimnīcā.

Atklājoties šim skandālam, Belēvičs jūnija sākumā atkāpās no veselības ministra amata, bet vēlāk arī paziņoja par izstāšanos no Latvijas Zaļās partijas un ir nolicis Saeimas deputāta mandātu.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl