Komentāri

Tikmēr rindu apiešanas kriminālprocesu, kurā figurēja bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir izbeidzis.

Šajā lietā figurēja arī Latvijas Onkoloģijas centra galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anita Slokenbeka. Lieta bija sākta par Belēviča iespējamo likumpārkāpumu, apejot pacientiem noteikto rindas kārtību Onkoloģijas centrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaidrojās, ka Belēvičs ir saņēmis medicīniskas manipulācijas ārpus ierastās kārtības Onkoloģijas centra operāciju zālē, bet par pakalpojumu maksa viņam neesot prasīta. Iepriekš gan Belēvičs noliedza, ka izmantojis Onkoloģijas centra pakalpojumus, un skaidroja, ka medicīnisko palīdzību viņš saņēmis Ādažu privātslimnīcā.

Atklājoties šim skandālam, Belēvičs jūnija sākumā atkāpās no veselības ministra amata, bet vēlāk arī paziņoja par izstāšanos no Latvijas Zaļās partijas un ir nolicis Saeimas deputāta mandātu.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl