KNAB, iespējams, atkal uzsācis izmeklēšanu par Ventspils domes izpilddirektora vaļasprieku

1 komentārs
KNAB, iespējams, atkal uzsācis izmeklēšanu par Ventspils domes izpilddirektora vaļasprieku
Foto: Evija Trifanova/LETA

Sociālajos medijos tiek apspriesta informācija par Ventspils domes izpilddirektora Alda Ābeles vaļasprieku – eksotisku dzīvnieku medībām.

Kā ziņo portāls “pietiek.com”, KNAB esot nonācis jauns iesniegums saistībā ar fotogrāfiju, kurā Ābele ar šaujamieroci rokās pozē, piemēram, pie nogalināta ziloņa. Fotogrāfija tapusi pirms vairākiem gadiem.

Iesniegums esot saistīts ar to, vai medību izdevumi korekti atspoguļoti Ābeles amatpersonas deklarācijā. Pats Ābele TV3 Ziņām komentāru sniegt nevēlējās. Ventspils domes pārstāve vien norādīja, ka Ābelem šī ir pirmā dzirdēšana par iesniegumu KNAB.

Linda Rudzroga
Ventspils pilsētas domes Mārketinga nodaļas vadītāja p.i.

Viņam nebūs komentāru. Viņš teica, ka tad jāvēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, lai viņi sniedz komentāru.

TV3 Ziņas: Viņam pašam par to ziņu nav?

Nē!

TV3 Ziņas: Respektīvi, viņš nezina, vai tā ir patiesa informācija, kas presē ir izskanējusi?

Mhm! Nu, man arī nav šādas informācijas, jo tas arī nav ar domes darbu saistīts. Viņš teica, ka šo jautājumu var komentēt tikai Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.

KNAB vēstulē TV3 Ziņām atteicās sniegt konkrētu informāciju par šo lietu, vienlaikus norādot, ka pievērš uzmanību jebkurai informācijai par iespējamiem amatpersonu pārkāpumiem.

Saskaņā ar “Pietiek.com” informāciju Ābeles amatpersonas deklarācijā parādās ceļojuma izmaksas – nedaudz vairāk par 20 000 eiro. Taču ziloņa likumīga nogalināšana Āfrikas valstīs varot maksāt krietni dārgāk.

1 komentārs