Kļūst zināms, kā Latvijā svinēsim valsts pastāvēšanas simtgadi

Komentāri

Ņemot vērā, ka gadsimtu kopš valsts dibināšanas svin arī mūsu kaimiņi Lietuva un Igaunija, vairākus projektus iecerēts veikt kopā.

Šāda iecere radusies līdzīgās vēstures, ģeogrāfiskā novietojuma un kultūras saišu rezultātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starptautisko programmu iecerēts īstenot 16 dažādās valstīs. Kā trešdien prezentācijā norādīja kultūras ministre, tās var iedalīt divās grupās – Baltijas reģions, un tās valstis, kuras vienmēr Latviju ir atbalstījušas – Francija, ASV, Lielbritānija un citas.

Plānots, ka savu pienesumu Latvijas simtgades svinībām ārpus valsts robežām ienesīs tur dzīvojošie tautieši, kas gatavo savu svētku programmu. Šim mērķim viņiem paredzēts arī atbalsts 100 tūkstošu eiro apmērā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl