Klientu pieplūdums trīskāršo Dzintara apgrozījumu; veikalos ienāk arvien vairāk jaunu klientu

1 komentārs
Klientu pieplūdums trīskāršo Dzintara apgrozījumu; veikalos ienāk arvien vairāk jaunu klientu
LETA

Negaidīts atspēriens un atelpas brīdis! Tā uz pēdējo dienu negaidīto klientu pieplūdumu atbild uzņēmuma Dzintars vadība, kas pagājušajā nedēļā paziņoja par uzņēmuma finansiālajām grūtībām un tiesiskās aizsardzības procesu.

Sociālajos tīklos izvērstā palīdzības kampaņa un sabiedrības atbalsts Dzintaram bija pārsteigums, taču tas nevar būtiski uzlabot uzņēmuma situāciju ilgtermiņā.

Jau nākamajā dienā pēc ziņas par tiesiskās aizsardzības procesa uzsākšanu Latvijā zināmi cilvēki sociālajos tīklos sāka aicināt palīdzēt pašmāju ražotājam tikt galā ar grūtībām un dalīties ar bildēm par saviem pirkumiem. Rezultātā pēdējā nedēļā Dzintara veikalos klientu nav trūcis un plaukti bijuši vairākas reizes jāpapildina, izsmeļot arī noliktavu krājumus.

Uzņēmuma vadība atklāj, ka pēdējās nedēļas laikā veikalos ienāk arvien vairāk jaunu klientu, kas šo produkciju nav jau lietojuši gadiem, bet tagad nolēmuši pamēģināt atkal.

Veikalā regulāri ienāk arī ārzemju tūristi un ciemiņi no kaimiņvalstīm, kuri Dzintaru pazīst jau gadiem. Par uzņēmuma problēmām šie klienti ir pārsteigti.

Uzņēmumā atzīst nepieciešamību modernizēt zīmolu un tuvāko 2-3 gadu nākotnes plānos esot paredzēts darbs pie produktu dizaina pārveidošanas.

Video

TOP komentāri

  • oomīte
    0 0 0

    oomīte

    Nav Latvijas uzņēmums, tik Dzintars, visa nauda aiziet, tāpat pazudinās Dzintaru kā visu ko paņem "investori" no ru sagrābj un pazūd.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl