Klavieru virtuozi – tēvs un dēli Osokini – aicina uz Jūrmalas festivālu

Pievienot komentāru

Klavieru virtuozi – tēvs Andrejs un dēli Georgijs un Sergejs Osokini – jau šajā ceturtdienā, 25. jūlijā, koncertā Jūrmalas festivālā priecēs visus klaviermūzikas cienītājus.

Šajā reizē trīs klavieres pavadīs kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” un būs dzirdami populāru komponistu darbi, kas aranžēti tieši gaidāmajam notikumam.

Koncertā būs arī pietiekami daudz improvizācijas iespēju, kas vēl vairāk akcentēs katra solista raksturu un meistarību. Kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga” tiks atskaņoti trīs klavierkoncerti, un tas būs tikai sākums klavieru svētkiem Dzintaru koncertzālē.

Šajā nedēļā iecerētais koncerts turpina tradīciju, kas jau piekto gadu priecē jūrmalniekus un pilsētas viesus ar klasiskās mūzikas programmu un ne tikai. Dzintaru koncertzālē uzstāsies arī daudzi Latvijā labi zināmi dziedātāji un citi mūziķi.

Festivāla goda mākslinieks – dziedātājs Aleksandrs Antoņenko – kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem: Intaru Busuli, Ivetu Apkalnu, Vestardu Šimku, Kristīni Balanas, Andželu Gobu, Alisi Zinovjevu, Latvijas Simtgades jauniešu simfonisko orķestri un diriģentu Aināru Rubiķi, kā arī citiem māksliniekiem – aicina uz grandiozāko vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē.

Kā saka Andrejs Osokins, – šie ir klavieru svētki!