Klaužs: Mēs kļūstam par Eiropas čukčām

15 komentāri

Latvija kļūst par Eiropas čukčām. Tā secinājuši Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāti, vērtējot kavēšanos ar Eiropas Savienības fondu apgūšanu.

Deputāti asi kritizēja ministriju ierēdņu darbu, akcentējot, ka kavēšanās ar nosacījumu radīšanu, lai Latvijas ekonomikā laikus nonāktu Briseles miljardi, ir nepiedodama, jo tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir ievērojami bremzējusies ekonomikas izaugsme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Klaužs, Saeimas deputāts, ZZS

Ziniet, katrai kļūdai, katrai neizdarībai un katrai nelietībai ir konkrēts vārds, uzvārds un tēva vārds. Bet pie mums vainīgo vispār nav. Viss ir labi. Viss notiek labi. Neviens ne par ko reāli neatbild. Un tad beigās mēs kļūstam par Eiropas čukčām. Tā tas ir. Ar tādu izaugsmi mēs, piedodiet, es citu neko nevaru pateikt. Es šeit nevaru lepoties, ka Rumānija 14 reizes mūs apsteidz ekonomiskajā izaugsmē, tad ir tā, kā es saku. Un man par to personiski ir kauns.

No Eiropas fondu apgūšanas kavēšanās visvairāk ir cietusi būvniecības nozare. Tās pārstāvji norāda uz risku – ja nākamajos gados gaidāmais straujais finansējuma pieaugums celtniecībā, lai atgūtu nokavēto, netiks sadalīts vienmērīgi, draud izveidoties būvniecības “burbulis”. Un tas var atspoguļoties nepamatotā cenu kāpumā, kā arī novest pie kvalitātes samazināšanās. Par šo tematu plašāk stāstīsim vakara ziņās astoņos.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • Vadims Kislovs
  +11 +11 0

  Vadims Kislovs

  viss sākā ar G-24 kredītu ko tik fiksi un nemanāmi izfenderēja ka bij tik pamanāms Baltezera VIP ciemata veidolā un āķis bij lūpā-tautai tik fletē par izaugsmēm,par patriotismu kam punktu pielika sagraujot vai visu Socbudžetu grāmatvedis Dombrovskis bez jebkādas atļaujas vnk nozogot Pensijas fondam 61 000 000 latu iepludinot tās pašas Vienotības izšiverētajā valsts kassē nosaucot to par veiksmes stāstu . Pzģc kautkāds
 • kāpēc
  +7 +7 0

  kāpēc

  ...bet latvietis, parastais, tikai gvelž komentāros un neko nedara lietas labā!
 • Rita
  +5 +5 0

  Rita

  Toties prēmijas tiek maksātas ne pa jokam tiem, kam nav laika strādāt valsts labā. Kāpēc jāstrādā, ja pašiem tāpat labi, nauda nāk par nekā nedarīšanu. Tur pusi vajag izsijāt, tad arī atlikušie sāks kustināt smadzenes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl