Kivičs apsver domu pamest “KPV LV”, sasirgst un “norauj” koncertu Priekuļos

46 komentāri
Kivičs apsver domu pamest “KPV LV”, sasirgst un “norauj” koncertu Priekuļos
.instagram.com/andriskivics/

Viens no aktīvākajiem partijas “KPV LV” deputāta kandidātiem Andris Kivičs ir sarūgtināts par lielo mīnusu skaitu vēlēšanās. Kivičs priekšvēlēšanu kampaņā iesaistījās ļoti enerģiski: devās uzrunāt vēlētājus Lielbritānijā, sarakstīja vismaz divas dziesmas par partiju, veidoja vairākus “Facebook” dzīvos video, taču, beigu beigās, bijis svītrotākais kandidāts.

“Un tagad ir jautājums, ja 4307 it kā SAVĒJIE, šīs partijas idejas atbalstītāji (nevis politiskie konkurenti) nevēlas Tevi redzēt Saeimā, vai ir jāpaliek šīs partijas rindās? Mīļie draugi, tā ir puse Arēnas Rīga! Bet 5889 grib, lai tomēr darbojos. Ko darīt? Tā 50/50 sajūta” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Kivičs.

Daudzi draugi steidz Kiviču atbalstīt un uzmundrināt, bet izskan arī aicinājumi mest plinti krūmos.

Marks Markovs Kivičam raksta: “Tas nozīmē, ka jāpamet tev partija “KPV LV”, jo, ja tik daudziem “KPV LV” vēlētājiem ir pretenzijas par Tevi kā deputātu, tad…”. Kivičs atbilde: “Es sāku par to domāt.”

Guntars Račs vakar Kiviča lapā ierakstīja: “Veidenbauma Kalāčiem vajadzīga palīdzība vairāk nekā jebkad agrāk, bet tu šodien neaizbrauci uz sen izsludinātu koncertu. Kā tā?”

“Esmu slimnīcā. Noteikti uztaisīšu koncertu,” atbildēja Kivičs.