Ķīnas turīgajiem iedzīvotājiem pirmskāzu foto piedāvās uzņemt Latvijā

Komentāri

Rundāles pils, Cēsu pilsdrupas, Vecrīga – šie ir tikai daži no objektiem, kurus savu kāzu ielūgumu noformējumā turpmākajos gados varētu izmantot turīgākie Ķīnas iedzīvotāji.

Topošie jaunlaulātie fotosesijas mēdz rīkot pat pusgadu pirms pašas ceremonijas, turklāt, prestiži to ir darīt kādā no Eiropas valstīm. Viena no lielākajām Ķīnas fotoaģentūrām ir nolūkojusi Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķīnā jaunā pāra foto pilnā kāzu ietērpā top nevis dažas stundas pirms laulību ceremonijas, bet dažus mēnešus pirms tās, lai kopā ar viesiem tās varētu gan apskatīt, gan izmantot noformējumā.

“Vienmēr, kad ierodies kāzās, vai nu uz ielūguma jau ir bilde, bet recepcijā ir milzīgs plakāts, kur ir izvēlēta pati skaistākā bilde, pie kuras viesi atkal ar jaunlaulātajiem fotografējas,” LNT Ziņām norāda projekta pārstāve Latvijā Marta Ivaņinoka.

Šis ir pakalpojums turīgajiem Ķīnas iedzīvotājiem, taču strauji augot valsts ekonomikai, iedzīvotāju skaits, kas saviem bērniem var atļauties segt vairāku dienu ceļojumu, dzīvošanu un fotoaģentūras pakalpoju izmaksas, kļūst lielāks.

“Mūsu aģentūras mērķis  tagad ir izgatavot daudz dažādu reklāmas materiālu un attīstīt Latviju, kā fotosesiju vietu Eiropā. Ja klients vēlēsies un maksās, protams, varam doties tālāk, taču Latvija būtu mūsu bāzes punkts reģionā,” LNT Ziņām stāsta Shanghai Blue Bay Wedding Photo Studio pārstāve Loi Jī.

Bez Rundāles pils, kāzu fotomateriālos iemūžināta arī Turaida, Cēsis, Vecrīga. Un šī ir tikai viena aģentūra. Pavisam tādu ir 50 tūkstoši.

Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai fotosesijas Rundāles pilī kļūtu regulāras, pagaidām nav zināms, taču Ķīnas lielākās kāzu aģentūras pārstāvji uzskata, ka šis virziens ir ļoti perspektīvs.

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl