Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies

Komentāri
Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies
Foto: AFP/Scanpix

Atrisināta ķīlnieku krīze Maltas lidostā. Padevušies uzbrucēji, kas šodien nolaupīja Lībijas pasažieru lidmašīnu, novirzot tās kursu no Tripoles uz Maltu.

Nolaupīšana notika dienas vidū, Lībijas lidsabiedrības lidmašīna veica iekšējo reisu, kad divi pasažieri piedraudējuši to uzspridzināt un likuši mainīt virzienu. Nosēžoties Maltā, policijai dažu stundu laikā izdevies pakāpeniski pa grupām atbrīvot visus uz klāja esošos 111 pasažierus un septiņus apkalpes locekļus. Neilgi pirms padošanās, viens no nolaupītājiem iznācis no lidmašīnas, vicinot Muamara Kadafi ēras Lībijas karogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav zināms, kāds bijis nolaupīšanas nolūks. Medijos izskanējušas versijas, ka nolaupītāji pieprasījuši politisko patvērumu Maltā vai vēlējušies pievērst uzmanību viņu izveidotajai politiskajai partijai.

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl