Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies

Komentāri
Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies
Foto: AFP/Scanpix

Atrisināta ķīlnieku krīze Maltas lidostā. Padevušies uzbrucēji, kas šodien nolaupīja Lībijas pasažieru lidmašīnu, novirzot tās kursu no Tripoles uz Maltu.

Nolaupīšana notika dienas vidū, Lībijas lidsabiedrības lidmašīna veica iekšējo reisu, kad divi pasažieri piedraudējuši to uzspridzināt un likuši mainīt virzienu. Nosēžoties Maltā, policijai dažu stundu laikā izdevies pakāpeniski pa grupām atbrīvot visus uz klāja esošos 111 pasažierus un septiņus apkalpes locekļus. Neilgi pirms padošanās, viens no nolaupītājiem iznācis no lidmašīnas, vicinot Muamara Kadafi ēras Lībijas karogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav zināms, kāds bijis nolaupīšanas nolūks. Medijos izskanējušas versijas, ka nolaupītāji pieprasījuši politisko patvērumu Maltā vai vēlējušies pievērst uzmanību viņu izveidotajai politiskajai partijai.

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl