Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies

Komentāri
Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies
Foto: AFP/Scanpix

Atrisināta ķīlnieku krīze Maltas lidostā. Padevušies uzbrucēji, kas šodien nolaupīja Lībijas pasažieru lidmašīnu, novirzot tās kursu no Tripoles uz Maltu.

Nolaupīšana notika dienas vidū, Lībijas lidsabiedrības lidmašīna veica iekšējo reisu, kad divi pasažieri piedraudējuši to uzspridzināt un likuši mainīt virzienu. Nosēžoties Maltā, policijai dažu stundu laikā izdevies pakāpeniski pa grupām atbrīvot visus uz klāja esošos 111 pasažierus un septiņus apkalpes locekļus. Neilgi pirms padošanās, viens no nolaupītājiem iznācis no lidmašīnas, vicinot Muamara Kadafi ēras Lībijas karogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav zināms, kāds bijis nolaupīšanas nolūks. Medijos izskanējušas versijas, ka nolaupītāji pieprasījuši politisko patvērumu Maltā vai vēlējušies pievērst uzmanību viņu izveidotajai politiskajai partijai.

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl