Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies

Komentāri
Lidmašīnas nolaupītāji Maltā padevušies
Foto: AFP/Scanpix

Atrisināta ķīlnieku krīze Maltas lidostā. Padevušies uzbrucēji, kas šodien nolaupīja Lībijas pasažieru lidmašīnu, novirzot tās kursu no Tripoles uz Maltu.

Nolaupīšana notika dienas vidū, Lībijas lidsabiedrības lidmašīna veica iekšējo reisu, kad divi pasažieri piedraudējuši to uzspridzināt un likuši mainīt virzienu. Nosēžoties Maltā, policijai dažu stundu laikā izdevies pakāpeniski pa grupām atbrīvot visus uz klāja esošos 111 pasažierus un septiņus apkalpes locekļus. Neilgi pirms padošanās, viens no nolaupītājiem iznācis no lidmašīnas, vicinot Muamara Kadafi ēras Lībijas karogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav zināms, kāds bijis nolaupīšanas nolūks. Medijos izskanējušas versijas, ka nolaupītāji pieprasījuši politisko patvērumu Maltā vai vēlējušies pievērst uzmanību viņu izveidotajai politiskajai partijai.

 

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl