Keris par veselības aprūpes budžetu: Tas būs nāves portfelis

Komentāri

Mediķi turpinās protestēt – Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība šodien nolēmusi, ka nākamā protesta akcija būs 14. oktobrī pie Finanšu ministrijas, kad finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola plāno svinīgi nest uz Saeimu nākamā gada budžeta portfeli.

Šai akcijai dots nosaukums Zaļās nāves paklājs, un tās mērķis būs pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka valdības sagatavotais nākamā gada budžeta projekts “neatbilst Eiropas Komisijas, Pasaules Veselības organizācijas un citu starptautisku organizāciju ieteikumiem par neatliekamu un būtisku veselības aprūpes pieejamības uzlabošanu Latvijā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā nedēļā pie Saeimas nama jau notika protests ar devīzi “Par tautas dzīvību” un tajā bija sapulcējušies ap 300 cilvēku.

Mediķi vēlas panākt finansējuma pieaugumu veselības aprūpei.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl