Keris: Mediķu krāpšanai jādara gals! Basta!

1 komentārs

Veselības aprūpē strādājošie lielas cerības saista ar topošo Veselības finansēšanas likumu.

Nozares arodbiedrības vadītājs Valdis Keris šodien valdībā uzsvēra, ka jaunajā likumā ir jāiekļauj skaidras garantijas par mediķu atalgojuma palielināšanai paredzētā finansējuma pieaugumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to spriežot neiztika arī bez skaļiem vārdiem.

 

Valdis Keris

Valdis Keris
LVSAD arodbiedrības vadītājs

Mēs esam krāpti vairāk nekā desmit gadus. Un jūs piedāvājat šo krāpniecisko shēmu turpināt realizēt. Basta! Tā nebūs!

Arodbiedrība un Veselības ministrija apņēmusies divu nedēļu laikā vienoties par kompromisu, kādam jābūt Veselības finansēšanas jaunajam likumam, lai to varētu nodot apstiprināšanai Saeimā.

TOP komentāri

  • MT
    0 0 0

    MT

    var uzlikt lielākus sodus ,piem .2000, par apkalpošanu bez rindas vai par nereģistrētu pacientu apkalpošanu .Pie dāgāko izmeklēšanu kabinetiem uzstādīt videonovērošanu un kontrolēt rindu.VID nekontrolējot medicīnu ļauj izsaimniekot valsts miljonus un vēl iedzīvoties negodīgiem ārstiem ar valsts pirktām iekārtām.Bet sarkanā arodbiedrība jau tik prasa naudu un ir par nekontrolētu izsaimniekošanau,graujot Latvijas ekonomiku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl