Ķengaragā sākušies vērienīgi ”pavasara” plūdi

0 Komentāru
Ķengaragā sākušies vērienīgi ”pavasara” plūdi
FOTO: LETA

Pavasara cienīgi plūdi skāruši Ķengaragu. Tur ūdens atnācis nevis no upes, bet gan no avotiem. Cilvēki te slīkst ne tuvu ne pirmo reizi. 

Ausmas un Uģa sunim Maksim pēc pārdesmit minūšu pavadīšanas pagalmā, kažoks top pilnīgi slapjš. Un nav jau nekāds brīnums, jo pagalmu piepildījis ūdens.

Dzīvo Ausma un Uģis Kvadrāta ielā Ķengaragā un šādas problēmas viņiem pirmo reizi uzradušās pirms trim gadiem. Tagad periodiski pagalms applūst un cilvēku mitekļos iezogas slapjums.

Proti – grāvim ūdeni vajadzētu aizvadīt caur privātmāju rajonu prom, taču ar to kaut kas vairs nav labi un ūdens krājas un krājas.

Ausmas un Uģa pagalms vēl ir tīri tā neko, ja salīdzina ar citiem. Taču pāris tāpat visu laiku atsūknē ūdeni, lai mājā nevajadzētu uzturēties gumijas zābakos.

Klīst baumas, ka esot saplīsusi kāda caurule, ko vienkārši jānomaina un viss atkal būšot labi. Pašvaldības pārstāvji te jau bijuši, paskatījušies, pateikuši, ka nav naudas un aizbraukuši. Uģis šodien nosūtījis ierakstītu vēstuli Nilam Ušakovam un tagad gaida atbildi. Vislabāk – rīcību, nevis kaut kādu atrakstīšanos.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 Komentāru