Ķekavā uzslej skaistas šūpoles, bet bērniem tajās šūpoties aizliegts

3 komentāri

Ķekavā, pašvaldības uzturētas sociālās mājas pagalmā izveidota platforma, kura kalpo kā šūpoles. Noteikumi, kas piestiprināti pie platformas vēsta, ka šūpoles nedrīkst izmantot pirmsskolas vecuma bērni. Ja šo noteikumu neievēros, atnāks pašvaldības policija un uzliks sodu.

Sanāk, ka Ķekavas bērniem atliek vien noskatīties pa logu uz tik kārdinošajām šūpolēm.

Ķekavas domes deputāts Igors Maļinauskas norāda, ka šādi noteikumi izdomāti tāpēc, lai rūpētos par bērnu drošību un gadījumā ja bērns tiks pieķerts šūpojamies, sods netikšot piemērots.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • svilpavnieks
  0 0 0

  svilpavnieks

  ja šūpoles domātas pansionāta iedzīvotājiem - pieaugušiem cilvēkiem, kur problēma - vai tiešām jāšūpojas tur, kur bērniem nav paredzēts. Sašutušās aukles un māmuļas varētu tomēr organizēties bērnu laukumos, vai bērnu šūpolēs. Pastaigāties uz turieni nebūtu nekāda grūta nodarbe, ja jau bērns izvests pastaigāties. cepiens pilnīgi nevietā.
 • Līga Elerte(Kiršteine)
  0 0 0

  Līga Elerte(Kiršteine)

  Jā,,,,nupat dzīvē pārbaudīju kas notiek ja ielieku mazuļus šūpolēs,,,Apmēram 5 minūšu laikā ieradās policists,,,pierakstīja manus datus un palūdza atstāt teritoriju,,,Tanī laikā teritorijā neatradās NEVIENS pansionāta iemītnieks.Jūtos tiešām ļoti neomulīgi,jo esmu sertificēta aukle kurai nu nemaz nav ieteicams figurēt policijas papīros,,,lai arī tās saucās tikai pārrunas,tomēr pierakstīta esmu
 • lala
  0 0 0

  lala

  ,,,šūpoles ir jau vismaz 2 gadus un visu laiku auklītes ar saviem mazuļiem tās labprāt izmantoja,,,Šopavasar kāds agresīvs pansionāta iemītnieks sāka dzīt mūs prom un pēc laika parādījās paziņojums.Šo gadu laikā neviens nelaimes gadījums ar bērniem tur nav noticis,tā ka atrunas par bērnu drošību ir tikai atruna,,,,Mīļā tantiņa kura bija iesēdinata šūpolēs nekad tur nesēž ,taču ikreiz priecājas par mazuļiem sēžot uz soliņa....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl