Keišs, Skrastiņš, Mārtiņš Sirmais un “Prāta vētra” drīzumā uz ekrāniem jaunajā Latvijas un Japānas filmā

0 Komentāru
Keišs, Skrastiņš, Mārtiņš Sirmais un “Prāta vētra” drīzumā uz ekrāniem jaunajā Latvijas un Japānas filmā
Publicitātes foto

Režisors Māris Martinsons radījis jaunu Latvijas-Japānas kopražojuma spēlfilmu ”Maģiskais kimono”. Filma stāsta par divu tuvu cilvēku pēdējo ceļojumu. Kinoteātros tā tiks izrādīta no 1. decembra.

Lomas jaunajā filmā spēlē tādi latviešu aktieri kā Artūrs Skrastiņš, Andris Keišs un Alise Polačenko, kā arī zināmi japāņu aktieri – Kaori Momoi un Isejs Ogata. Īpašas lomas filmā atvēlētas arī populārajam pavāram Mārtiņam Sirmajam un grupai ”Prāta vētra”. Filmas operators ir Gints Bērziņš.

Filmas ”Maģiskais kimano” galvenā varone ir vienkārša japāņu sieviete Keiko no Kobes, ko atveido viena no pazīstamākajām Japānas aktrisēm Kaori Momoi. Caur viņas prizmu skatītājs iepazīst Rīgu – tās cilvēkus. Starp tēliem ir gan vienkāršie un sirsnīgie pārdevēji tirgū, gan viesmīlīgie un iztapīgie viesnīcas darbinieki, gad radošo sfēru pārstāvji. Līdz ar cilvēkiem Keiko iepazīst arī latviskās tautas vērtības un kultūras mantojumu.

Japānā ”Maģiskais kimono” tiek izrādīts jau no šā gada 24. jūnija ar seansiem Tokijas kinoteātros un citās lielākajās Japānas pilsētās.

Filmu kopā producējusi producēšanas kompānija “Krukfilms” (Latvija) un “Loaded films” (Japāna). Filmas “Maģiskais kimono” veidošanu atbalstījis Rīgas Tūrisma Attīstības birojs, Rīgas Filmu fonds, Japānas Kultūras ministrija, Borisa un Ināras Teterevu fonds, Tūrisma Attīstības Valsts aģentūra, Rīgas un Kobes pilsētu domes un citi.

0 Komentāru