Komentāri

Režisors Māris Martinsons radījis jaunu Latvijas-Japānas kopražojuma spēlfilmu ”Maģiskais kimono”. Filma stāsta par divu tuvu cilvēku pēdējo ceļojumu. Kinoteātros tā tiks izrādīta no 1. decembra.

Lomas jaunajā filmā spēlē tādi latviešu aktieri kā Artūrs Skrastiņš, Andris Keišs un Alise Polačenko, kā arī zināmi japāņu aktieri – Kaori Momoi un Isejs Ogata. Īpašas lomas filmā atvēlētas arī populārajam pavāram Mārtiņam Sirmajam un grupai ”Prāta vētra”. Filmas operators ir Gints Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas ”Maģiskais kimano” galvenā varone ir vienkārša japāņu sieviete Keiko no Kobes, ko atveido viena no pazīstamākajām Japānas aktrisēm Kaori Momoi. Caur viņas prizmu skatītājs iepazīst Rīgu – tās cilvēkus. Starp tēliem ir gan vienkāršie un sirsnīgie pārdevēji tirgū, gan viesmīlīgie un iztapīgie viesnīcas darbinieki, gad radošo sfēru pārstāvji. Līdz ar cilvēkiem Keiko iepazīst arī latviskās tautas vērtības un kultūras mantojumu.

Japānā ”Maģiskais kimono” tiek izrādīts jau no šā gada 24. jūnija ar seansiem Tokijas kinoteātros un citās lielākajās Japānas pilsētās.

Filmu kopā producējusi producēšanas kompānija “Krukfilms” (Latvija) un “Loaded films” (Japāna). Filmas “Maģiskais kimono” veidošanu atbalstījis Rīgas Tūrisma Attīstības birojs, Rīgas Filmu fonds, Japānas Kultūras ministrija, Borisa un Ināras Teterevu fonds, Tūrisma Attīstības Valsts aģentūra, Rīgas un Kobes pilsētu domes un citi.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl