Katru trešo dienu uz Latvijas ceļiem iet bojā kāds gājējs

Komentāri
Katru trešo dienu uz Latvijas ceļiem iet bojā kāds gājējs
FOTO: LETA

Gada pirmajos deviņos mēnešos notikuši 752 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bija iesaistīti gājēji.

Šajos negadījumos ticis ievainots 621 gājējs, bet 32 gājuši bojā. Citu gadu CSDD statistika liecina, ka oktobrī, novembrī un decembrī bojā iet tikpat daudz cilvēku, cik gada pirmajos deviņos tā dēvētajos “gaišajos” mēnešos kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oktobrī bijuši jau deviņi bojāgājušie gājēji, kas nozīmē, ka katru trešo dienu uz Latvijas ceļiem iet bojā gājējs un katru dienu tiek savainoti pāris gājēji un arī velosipēdisti.

Lai mazinātu negadījumu skaitu un pievērstu sabiedrības uzmanību, plānots izdalīt vismaz 20 tūkstošus atstarojošu vestu visā Latvijā. Tās var saņemt aptuveni 120 mobilajās vēstniecības – autobusos, Latvijas Samariešu apvienībā un reģionos esošajās nevalstiskajās organizācijās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl