Komentāri

Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikuši nepilni divi mēneši, un, vēlētājiem veicot izvēli, viens no kritērijiem būs – cik “caurspīdīgi” pašvaldībās tiek pieņemti lēmumi.

Lūgti norādīt, kā kopumā vērtē izdevumu caurspīdīgumu savā pašvaldībā, tikai 6% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka izdevumi viņu pašvaldībā ir pilnībā “caurspīdīgi”, savukārt 44% iedzīvotāju norādījuši, ka tie ir daļēji “caurspīdīgi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs trešais aptaujātais saka, ka izdevumi viņa pašvaldībā nemaz nav “caurspīdīgi”.

Absolūtais vairākums (90%) piekrīt apgalvojumam, ka Latvijā kopumā ir jāpalielina pašvaldību izdevumu “caurspīdīgums”, un tikai trīs procenti saka, ka patlaban viss ir labi un nekas nav jāmaina.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl