Komentāri

Simti miljonu ir cena Rīgas brīvostas ogļu terminālu pārcelšanai no centra uz Krievu salu. Kāpēc valsts, pašvaldība un uzņēmēji nevar vienoties? Un – ko darīt, lai valsts nezaudētu Eiropas fondu naudu šajā, vienā no valstī visdārgākajiem projektiem? LNT raidījumā ”Dombura studija” terminālu pārcelšanas projektā iesaistīto personu vidū izvērtās asas diskusijas. Diemžēl, atrast vainīgos projekta kavēšanā atrast neizdevās.

Krievu salas potenciālie nomnieki  ir stividorkompānija “Riga Coal Terminal”, kas norāda, ka osta nav izpildījusi iepriekš parakstītajā līgumā uzliktās saistības izbūvēt un nodot ekspluatācijā ostas termināli ar atbilstošu infrastruktūru, lai varētu realizēt biznesa plānā ietvertās kravu operācijas.

”Riga Coal Terminal” valdes priekšsēdētājs Raivis Veckāgans  iepriekš paziņojis, ka vairāk nekā septiņus ar pusi gadus no pārvaldes neesot saņemts neviens darbu pieņemšanas un nodošanas akts par posmu darbu izpildi. Osta esot vienpusēji noteikusi izbūvējamos objektus un infrastruktūru. Tāpat uzņēmuma pārstāvji nav pielaisti pie jebkādiem būvniecības tehniskās uzraudzības pasākumiem, tiem bijusi liegta pieeja nomas objektam.

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs, reaģējot uz nomnieku izteiktajiem pārmetumiem norāda, ka Krievu salas potenciālie nomnieki – savu mērķu sasniegšanai izmanto agresīvas metodes, ņemot vērā, ka tie sapratuši, ka nebūs izdevīgi pārcelties uz jauno kravu pārkraušanas vietu.

Viņš skaidro, ka šie uzņēmēji “skraida, melo, stāsta pekstiņus”. Viņi domājot ar šo stilu pārliecināt valdību un pašvaldību mainīt viedokli.

Raidījumā ”Dombura studija” potenciālo nomnieku un ostas pārvaldes amatpersonu vidū izvērtās asas diskusijas. Abas iesaistītās puses vaino viena otru melos.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Rīgas Brīvostas valdes apstiprinātais Krievu salas projekta rīcības plāns, kura izpilde jānodrošina ostas pārvaldniekam, netiek pildīts noteiktajos termiņos, konstatējuši valsts ieceltie ostas valdes locekļi. Viņi lūdza sasaukt ārkārtas valdes sēdi un lemt par pārvaldnieka Leonīda Loginova atbrīvošanu.

Lai L. Loginovu gāztu, bija nepieciešams vismaz viena Rīgas pilsētas pārstāvja balss, taču neviens no ”Saskaņas centra” un ”Gods kalpot Rīgai” delēģētajiem valdes locekļiem to neatbalstīja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl