26 komentāri
“Katram Latvijas iedzīvotājam ir ko dot, lai Latviju padarītu stiprāku!” Vējonis uzrunā ticīgos Aglonā
Foto: Juris Bindars

Aglonā šodien notika Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku galvenā mise, kuru apmeklēja arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi. Svētkus arī apmeklēja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Vējonis sanākušajiem ticīgajiem sacīja, ka savu valsti varam pilnvērtīgi attīstīt tikai kopīgiem spēkiem. Viņš pauda prieku būt kopā ar klātesošajiem un pauda pārliecību, ka katram Latvijas iedzīvotājam ir ko dot, lai Latviju padarītu stiprāku.

Valsts prezidents teica, ka Aglonā sanākušie cilvēki šeit pulcējušies, lai smeltu jaunus spēkus un pēc labākās sirdsapziņas ikviens varētu darīt to, kas tam uzticēts.

Raimonds Vējonis

Raimonds Vējonis
Valsts prezidents

Latvijai ir vajadzīgs ikviens no mums. Latvijai ir vajadzīgas mūsu rokas un sirdis, mūsu darbi un domas. Stiprināsim viens otru ticībā. Iedrošināsim labiem darbiem. Novērtēsim to, ka varam dzīvot brīvā Latvijā. Pateiksimies par mieru mūsu valsts robežās un reģionā.

Viņš klātesošajiem atgādināja, ka Latvijas pirmās simtgades svinības šogad tika aizsāktas Latgalē, atzīmējot vēsturisko Latgales latviešu kongresu. Pēc viņa domām, visos laikos katoļu baznīcai bijusi būtiska loma tautas garīgajā atdzimšanā un likteņu līkločos, un arī šodien tauta ir nomodā par Latviju, tās ļaudīm un vērtībām.

Valsts prezidents arī piebilda, ka aicinājis pāvestu Francisku jau nākamgad apmeklēt Māras zemi, dot savu svētību Latvijai un iedrošināt Latvijas tautu.

Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki ir katoļu baznīcas reliģiski svētki, kas tiek svinēti 15. augustā un ik gadu Aglonā pulcē simtiem svētceļnieku no visas Latvijas. Starp ceļojuma mērķi sasniegušajiem svētceļniekiem ir pārstāvji gan no Liepājas un citām attālākām Latvijas vietām, kas ceļā pavadījuši līdz pat trim nedēļām, gan tuvākās apkārtnes iedzīvotāji.

TOP komentāri

 • Opis
  +26 +26 0

  Opis

  Mēs jau valstij dodam- nodokļi aug, sviesta cena aug, deputātu algas aug. Kad valsts dos mums?
 • ome
  +24 +23 -1

  ome

  Vejoni ieved kartibu saeima...tauta jau strada apzinigi par ko sanem kapeikas un 100 galvas par guleshanu un telefona pogu spaidishanu sanem tukstoshus...kamēr nebus kartibas valdiba nekas nemainisies valsti!
 • sunce
  +18 +16 -2

  sunce

  Vējoni,esi godīgs un pasaki atklāti- KĀPĒC dziedi svešu dziesmu?
  Tikai ne orģinālā valodā, bet latviešu.
  Roklaižas Jūs visi esat! Ko esat tādu izdarījuši,ka baidāties aizstāvēt savu zemi,savu tautu? Latvijas jau vairs nav...Diemžēl..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl