Katra kavētā sekunde tuvina sešgadīgo Anastasiju nāvei; palīdzēsim!

5 komentāri
Katra kavētā sekunde tuvina sešgadīgo Anastasiju nāvei; palīdzēsim!
FOTO: Labdaris.lv

”Es vēršos pie jums, jo viena nespēju uzveikt šaušalīgu un spēcīgu pretinieku – sava bērna nāvi. Tā strauji tuvojas. Laiks rit, es nevaru to apturēt, nevaru aizbēgt. Nastjai ir tikai seši gadi. Visa dzīve vēl priekšā. Sapņi, plāni un ieceres. Tas viss strauji brūk. Anastasijai ir galvas smadzeņu stumbra audzējs,” stāsta mazās Anastasijas mamma.

”Ir nepieciešama operācija. Tai pietrūkst 31 600 eiro. Es jūs no visas sirds lūdzu – palīdziet man izglābt Nastju. Viena es nevaru nosargāt viņas dzīvību!”

”Manam eņģelītim 28. martā palika seši gadi. Viņa ir labsirdīgs un ļoti sirsnīgs bērns. Viņa ļoti rūpējas par savu pusotru gadu veco māsiņu un suni, ko vecmāmiņa uzdāvināja. Ir apbrīnojami tajā noskatīties: mazs bērns velta tik daudz enerģijas, lai citi justos labi, lai būtu paēduši un laimīgi. Mazajai māsai Nastja jau tagad ir elks un piemērs – viņa mācās no Anastasijas, mēģina viņu atdarināt un praktiski nekad neraud viņas klātbūtnē, vienmēr smaida un smejas, viņu ieraugot.”

”Anastasija jau kopš mazotnes ir māksliniece: viņai ļoti patīk zīmēt un veidot. Bērnudārzā viņas darbus vienmēr izstādīja starp labākajiem. Mazā gadu mācījās dejot. Divas reizes viņa pat kāpa uz skatuves. Biju tik lepna un laimīga par savu bērnu. Jau sākām sapņot par skolas gaitu uzsākšanu. Ne mirkli nešaubījos, ka viņa ātri sevi pierādīs gan stundās, gan saskarsmē ar citiem bērniem, gan dažādos mākslas pulciņos.”

”Tomēr mani un Nastjas sapņi par nākotni ir sākuši strauji grūt. Vasarā meitiņai parādījās problēmas ar redzi. Devāmies pie ārsta, kas izrakstīja zāles nogurušām acīm. Mums sacīja, ka nekādu citu problēmu nav, tomēr mana sirds bija nemierīga. Nezinu, vai tas bija mātes instinkts vai vienkārši bailes, ka ar manu bērnu varētu kaut kas notikt, bet es nolēmu doties pie cita ārsta, kas nosūtīja Nastju pie neirologa. Diagnoze mūs satrieca – galvas smadzeņu stumbra audzējs,” stāsta meitenes mamma.

”Mans bērns mirst! Es nezināju, ko iesākt. Vērsos pie visiem iespējamiem speciālistiem dažādās klīnikās. Cerības uz dzīvi, nākotni un sapņu piepildīšanu mums nedeva. Biju izmisusi, līdz atradu Svētā Rafaela klīniku Itālijā. Ārsti veica rūpīgu izmeklēšanu un secināja: Nastju var glābt operācija. Tā atdos viņai dzīvi un nākotni. Diemžēl es to nevaru atļauties. Man ir nepieciešami 31 600 eiro, lai izglābtu bērnu. Lūdzu, palīdziet!”

”Katra diena var būt izšķiroša. Pašlaik man atliek vien noskatīties, kā mana meitiņa pamazām atstāj šo pasauli, jo man nav naudas, lai viņu glābtu. Es redzu, kā Nastja lēnām izdziest. Viņu ir grūti pierunāt kaut ko darīt. Viss, ko Nastja vēlas, ir nedaudz atgulties un atpūsties, un kādam vienmēr ir jābūt līdzās. Bez jūsu atbalsta man nekas cits neatliks, kā vienkārši gulēt līdzās, savam bērnam aizejot.”

Informāciju par to, kā palīdzēt mazajai meitenei, meklē šeit!

Kā arī jūs varat ziedot konkrētu summu, zvanot pa tālruni: 90006881 – 1,42 eiro;  90006771 – 7,11 eiro.
5 komentāri