Komentāri

Veselības aprūpei – atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas rekomendācijām – jāatvēl 5% no iekšzemes kopprodukta, ar šādu prasību šodien pie Gaismas pils pulcējās mediķi no visas Latvijas. Protests ilga aptuveni 45 minūtes, bet veselības ministrs tā laikā kopā ar Eiropas Savienības dalībvalstu ministriem ieturēja pusdienas un pie protestētājiem pat neiznāca.

Veiksmes stāsts Latvijas veselības aprūpē ir pasaciņa, šodien visu Eiropas Savienības dalībvalstu ministriem pie Gaismas pils mēģināja atgādināt vairāki simti medicīnas darbinieku, kas bija sabraukuši no visas Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Katastrofāls naudas trūkums ir veselības aprūpes galvenā problēma,” akcentēja protestētāji.

Veselības aprūpē strādājošie saka, ka jūtas izdeguši. Viņi saprotot jauniešus, kuri pamet Latviju, jo ģimeni šeit uzturēt neesot iespējams.

Mūsu veselības aprūpi neizturētu pat nāve, ”puspajokam” saka pacienti. Arī viņu pārstāvji plecu pie pleca šodien piketā stāvēja kopā ar mediķiem.

Protestētāji veselības ministru tā arī nesagaidīja, un kā vienīgais politiķis medicīnas darbiniekus uzrunāja Saeimas deputāts Igors Pimenovs. Viņa pārstāvētais politiskais spēks slēdzis ar mediķu arodbiedrību neviennozīmīgi vērtētu sadarbības līgumu.

Deputāta teiktais protestētāju gaviles neizpelnījās. Tikmēr veselības ministrs protesta akciju neapmeklēja vispār. Guntis Belēvičs protestētājos, iespējams, nolūkojās no Gaismas pils loga, kopā ar citiem bloka ministriem ieturot darba pusdienas. Arī paziņojumā pirms sanāksmes par nedienām savā pārraugāmajā jomā ministrs neteica ne pušplēsta vārda.

Protestētājiem par attieksmi nācās vien noplātīt rokas.

”Viņi tur dzīvo citā pasaulē, viņiem mūsu tauta neinteresē, nemaz,” norādīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas masas palīdze Skaidrīte.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl