Komentāri
Katalonija. Ceļš uz neatkarību. TV3 ziņu komanda dodas klātbūtnē vērot balsojumu par atdalīšanos no Spānijas
FOTO: REUTERS ()

Neatkarības referenduma dienā piedzīvotā vardarbība no Spānijas varasiestāžu puses šokēja ne tikai katalāņus, bet arī pārējo pasauli. Spānijas valdības rīcība izraisījusi negaidītu pretreakciju – par neatkarību tagad iestājas pat tie katalāņi, kuri iepriekš bija pret.

Notikušais Katalonijas valdībai licis secināt, ka atpakaļceļa vairs nav – atdalīšanās no Spānijas ir jāīsteno. Politiķi to apņēmušies paveikt tuvākajās dienās, neņemot vērā, ka referenduma iznākumu neatzīst ne Madride, ne Eiropas Savienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpmākās dienas solās būt izšķirošas Katalonijas nākotnē, tāpēc TV3 ziņu filmēšanas komanda dodas uz Barselonu, lai par to ziņotu no notikuma vietas, kā arī lai noskaidrotu – vai tā ir Katalonijas atmoda vai Spānijas šķelšana?

Sekojiet līdzi sižetiem TV3 ziņās, kā arī speciālreportāžai par notikumiem Katalonijā 14. oktobrī pirms TV3 ziņām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl