Komentāri
Katalonija. Ceļš uz neatkarību. TV3 ziņu komanda dodas klātbūtnē vērot balsojumu par atdalīšanos no Spānijas
FOTO: REUTERS ()

Neatkarības referenduma dienā piedzīvotā vardarbība no Spānijas varasiestāžu puses šokēja ne tikai katalāņus, bet arī pārējo pasauli. Spānijas valdības rīcība izraisījusi negaidītu pretreakciju – par neatkarību tagad iestājas pat tie katalāņi, kuri iepriekš bija pret.

Notikušais Katalonijas valdībai licis secināt, ka atpakaļceļa vairs nav – atdalīšanās no Spānijas ir jāīsteno. Politiķi to apņēmušies paveikt tuvākajās dienās, neņemot vērā, ka referenduma iznākumu neatzīst ne Madride, ne Eiropas Savienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpmākās dienas solās būt izšķirošas Katalonijas nākotnē, tāpēc TV3 ziņu filmēšanas komanda dodas uz Barselonu, lai par to ziņotu no notikuma vietas, kā arī lai noskaidrotu – vai tā ir Katalonijas atmoda vai Spānijas šķelšana?

Sekojiet līdzi sižetiem TV3 ziņās, kā arī speciālreportāžai par notikumiem Katalonijā 14. oktobrī pirms TV3 ziņām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl