Kašers, Edavārdi, Niklāvs Mičulis, Markus Riva un citi talanti iedvesmos jauniešus nākotnei online seminārā!

1 komentārs
Kašers, Edavārdi, Niklāvs Mičulis, Markus Riva un citi talanti iedvesmos jauniešus nākotnei online seminārā!
PUBLICITĀTES FOTO

Jau piekto gadu pēc kārtas ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) atbalstu noritēs apmācības jauniešiem starptautiskā projekta #PanākumuSkola ietvaros, sniedzot iespēju uzklausīt dažādu nozaru profesionāļus un gūt jaunas zināšanas, kā arī iedvesmu un motivāciju savai karjeras izaugsmei.

Pasākums noritēs piektdien, 8. oktobrī, plkst. 11.00 tiešsaistē projekta #PanākumuSkola Facebook un YouTube profilos, un to vadīs mūziķis Markus Riva.

Kopumā pasākums ilgs 3,5 stundas, un tā dalībniekus ar saviem pieredzes stāstiem uzrunās multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins, mūziķis Edavārdi, digitālā satura radītājs Niklāvs Mičulis un ”Latvijas Mobilais telefons” prezidents Juris Binde.

Līga Meņģelsone

Līga Meņģelsone
LDDK ģenerāldirektore

Karjeras izvēle var būt sarežģīta, tāpēc svarīgi, lai jaunieši gūtu visaptverošu priekšstatu par to, ar ko rēķināties, domājot par savām nākotnes darba gaitām.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir runāt, uzdot pareizos jautājumus un smelties pieredzes stāstus no savas jomas profesionāļiem. Aicinu jauniešus izmantot šo iespēju, lai gūtu iedvesmu, pārliecību par savām spējām un drosmes devu ceļā uz mērķi.

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju reģistrāciju projekta mājas lapā panakumuskola.lv. Pēc pasākuma noslēguma visi reģistrētie dalībnieki varēs pieteikties apmācību sertifikātam, kas apliecinās dalību pasākumā un tajā gūtās zināšanas.

Pērn tiešsaistē no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas pieslēdzās vairāk nekā 1100 jaunieši, kuri uzklausīja 15 dažādu nozaru ekspertu pieredzes un iedvesmas stāstus. Kā lektori no Latvijas pasākumā piedalījās pasākumu vadītājs un TV personība Mārtiņš Kapzems, Eiropas čempione vieglatlētikā Sindija Bukša un Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas ”Startin.LV” izpilddirektore Diāna Lāce – Davidova.

1 komentārs