Kartupeļu ražas novākšana: cilvēkus laukos strādāt nemotivē pat 1000 eiro alga pēc nodokļu nomaksas

Sākoties kartupeļu novākšanas aktīvai sezonai, zemnieku saimniecībām ir grūtības vajadzīgajā skaitā atrast strādniekus darbam ar kartupeļu novākšanas kombainiem un ražas šķirošanā noliktavās. Cilvēkus laukos strādāt nemotivē alga pat 1000 eiro pēc nodokļu nomaksas. Tikmēr zemnieki sāk kalkulēt, kādi būs ienākumi no novāktajām ražām.

Atpakaļ uz rakstu

38 komentāri

 • Sveta
 • omīte

  omīte

  Interesanti! Kāpēc tad nav informācija - tikai dzird vispārīgus teicienus - nav kas strāda... kur tad ir tie darba piedāvājumi ar tādu algu???
 • Doma
  +57 +57 0

  Doma

  Es ari labprat stradatu $o darbu oficiali par 20- 25 E diena/atkariba no darba stundu skaita / ! Nedzeru un nesmekeju . Ludzu informaciju, kur atrast sludinajumu un telefonu !
 • Baija

  Baija

  Kāpēc nav sludinājumos, ka vajag darbiniekus, un klāt atalgojums. Es arī meklēju darbu un no darba nebaidos. pie tāda darba devēja kas ņem darbā ar visiem nodokļiem oficiāli un pie tāda atalgojumu ar lielāko prieku ietu strādāt. Tuvumā saimniecībās maksā tikai 20 pa dienu un neoficiāli.GAIDĪŠU PIEDĀVĀJUMUS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!