Komentāri
Kārtējo reizi grib atlikt mājsaimniecībās lietoto gāzes balonu modernizāciju
FOTO: LETA

Jau marta beigās bija jāstājas spēkā jaunai gāzes balonu aprites kārtībai, kas paredzēja, ka gada laikā no tirgus tiks izņemti vēl Padomju savienībā ražotie sarkanie gāzes baloni. Tos aizstātu ar Eiropas prasībām atbilstošiem, drošākiem gāzes konteineriem. Tomēr ekonomikas ministrija kārtējo reizi ierosinājusi reformu atlikt.

Šoreiz – līdz 2017. gada beigām. Ministrijā skaidro, ka tirgus šādam solim nav gatavs, un arī iedzīvotāji varētu nespēt iegādāties jaunus gāzes balonus. Ministrijas ierosinājums jau nākamnedēļ tiks skatīts valdībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš ziņots, ka sarkanie 50 litrus lielie sadzīves gāzes baloni, kādi tiek izmantoti kopš padomju laikiem, nav pārbaudāmi un līdz ar to neatbilst Eiropas Savienības normām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl