Kārtējais skandāls Jūrmalā: Lielupes krastā jau mēnesi tiek veidots nelikumīgs uzbērums

2 komentāri
Kārtējais skandāls Jūrmalā: Lielupes krastā jau mēnesi tiek veidots nelikumīgs uzbērums

Pašā Lielupes krastā – applūstošā dabas teritorijā – jau mēnesi tiek veidots nelikumīgs uzbērums, uz kā vēlāk, visticamāk, iecerēta apbūve. Pašvaldība atzīst, ka darbības nav saskaņotas un zemes īpašniekam uzbērtais būvgružu valnis būtu jānojauc. Tomēr apturēt kravas automašīnu plūsmu līdz šim tā arī nav izdevies.

Trauksmi par nelikumīgo uzbērumu Lielupes krastā ceļ vietējie iedzīvotāji un Jūrmalas aizsardzības biedrība. Tās vadītājs Uldis Kronblūms, kurš ir arī pašvaldības deputāts, akcentē, ka jau trīs nedēļas staigā pa pašvaldības kabinetiem, cenšoties panākt atbildīgo ierēdņu iejaukšanos.

Applūstošās pļavas vidū patlaban regulāri tiek izgāztas aizvien jaunas būvgružu kravas. Uzbēruma biezums sasniedzis jau teju trīs metrus.

TOP komentāri

  • s
    +2 +2 0

    s

    VVD kopā ar Jūrmalas amatpersonām vilks visu garumā, cik vien varēs, pēc tam mazgās rokas nevainībā. sk, darījām visu, ko varējām, nezinājām.Pazistams sižets.
  • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl