Kārtējais skandāls Jūrmalā: Lielupes krastā jau mēnesi tiek veidots nelikumīgs uzbērums

2 komentāri

Pašā Lielupes krastā – applūstošā dabas teritorijā – jau mēnesi tiek veidots nelikumīgs uzbērums, uz kā vēlāk, visticamāk, iecerēta apbūve. Pašvaldība atzīst, ka darbības nav saskaņotas un zemes īpašniekam uzbērtais būvgružu valnis būtu jānojauc. Tomēr apturēt kravas automašīnu plūsmu līdz šim tā arī nav izdevies.

Trauksmi par nelikumīgo uzbērumu Lielupes krastā ceļ vietējie iedzīvotāji un Jūrmalas aizsardzības biedrība. Tās vadītājs Uldis Kronblūms, kurš ir arī pašvaldības deputāts, akcentē, ka jau trīs nedēļas staigā pa pašvaldības kabinetiem, cenšoties panākt atbildīgo ierēdņu iejaukšanos.

Applūstošās pļavas vidū patlaban regulāri tiek izgāztas aizvien jaunas būvgružu kravas. Uzbēruma biezums sasniedzis jau teju trīs metrus.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

  • s
    +2 +2 0

    s

    VVD kopā ar Jūrmalas amatpersonām vilks visu garumā, cik vien varēs, pēc tam mazgās rokas nevainībā. sk, darījām visu, ko varējām, nezinājām.Pazistams sižets.
  • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl