Karstuma dēļ slimnīcā nogādāti 12 bērni

Komentāri

Aizvadītajā nedēļas nogalē karstuma dēļ slimnīcā nonācis 31 cilvēks, tostarp 12 bērni, LNT ”900 sekundēs” stāstīja Inga Vītola, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve.

Jaunākā karstuma upura vecums ir astoņi mēneši, un, līdzīgi kā vairumam slimnīcā nogādāto, bērna veselības stāvokļa pasliktināšanās saistīta ar ilgstošu uzturēšanos saulē.

Karstajā laikā NMPD pārstāve iesaka vecākiem ar bērniem nedoties laukā un, ja iespējams, pavadīt laiku iekštelpās. Tāpat I. Vītola atgādina, ka karstajā laikā ir jādzer daudz šķidruma, arī tad, ja cilvēks nejūt slāpes. Lielā daļā gadījumu cilvēkiem karstajā laikā kļūst slikti, jo uzņemts pārāk maz šķidruma, turklāt karstumā veiktas arī fiziskas aktivitātes, piemēram, spēlēts volejbols vai veikti kādi darbi.

Jau ziņots, ka pirmdien, 4. augustā, varētu tikt uzstādīti jauni karstuma rekordi.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl