Karstuma dēļ cilvēks miris savā darbavietā

Komentāri

Karstuma dēļ kāds cilvēks gājis bojā savā darbavietā Rīgā, Aspazijas bulvārī, LNT raidījumā ”900 sekundes” stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inga Vetere.

Strādniekam karstuma dēļ esot palicis slikti un viņš nokritis no celtņa, kurš atradies 30 metru augstumā. Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja viņa nāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka, ilgstoši saglabājoties karstam un sausam laikam, ugunsdzēsējiem ik dienas nākas dzēst sausās zāles ugunsgrēkus. Aizvadītajā nedēļā katru dienu vidēji trešā daļa ir ar sausumu saitīti ugunsgrēki. Piemēram, 3. augustā dzēsti 25 ugunsgrēki – no tiem desmit gadījumos dega sausā zāle, meža zemsedze vai siena ruļļi.

Tāpat šovasar audzis noslīkušo cilvēku skaits. Šogad kopumā noslīkuši aptuveni simts cilvēki, savukārt aizvadītajā diennaktī vien – četri cilvēki, liecina VUGD rīcībā esošā informācija.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl