2 komentāri

Iestājoties patiesi karstam laikam, par vienu no pieprasītākajiem produktiem veikalos kļūst saldējums.

Vasara ir patiesi “karsts laiks” saldējumu ražotājiem. Šā garduma ražošanas apjomi palielinās pat desmit reizes, kas prasa arī lielāku darbaspēka iesaisti. Vasarā, papildus pastāvīgajam štatam, uzņēmumā “Food Union” tiek uzņemti vēl 250 darbinieki. Interesanti, ka karstā laikā mainās arī pircēju iecienītākie saldējuma veidi un garšas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Sandra Usačeva
“Food Union” saldējumu zīmolu vadītāja

Karstās dienās, kad ir liels pieprasījums, vidēji tiek saražotas 50-60 tonnas saldējuma. Vasarā cilvēki labprāt iegādājas mazās saldējuma porcijas jeb tā saucamo impulsa saldējumu. Pārējos gada laikos iecienītie ir ģimenes tilpumi – lielās litrīgas kastītes.

Arī veikalos saldējums tradicionāli kļūst par vienu no karstajā laikā iecienītākajiem produktiem.

Inga Bite
Veikalu tīkla “RIMI Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja

Salīdzinot ar jūlija sākumu, pieaugums ir vairākos desmitos procentu. Kas ir interesanti, – šajā karstajā laikā ne tikai saldējums ir pieprasīts, bet arī ledus, – pieaugums ir 50%.

Kopš 2014. gada Latvijas saldējuma tirgū tiek novērota īpaša tendence, – cilvēki arvien lielāku uzmanību pievērš saldējuma sastāvam. Priekšroka tiek dota saldējumam ar īstu pienu un krējumu. Tomēr kopumā Latvijas saldējuma patērētāju ražotāji raksturo kā visai konservatīvu – jaunās saldējuma garšas nav tik ļoti pieprasītas kā klasiskās.

Sandra Usačeva
“Food Union” saldējumu zīmolu vadītāja

Saldējuma biznesā kā tādā, protams, katru gadu ienāk jaunās vēsmas, jaunā mode. Bet jāsaka, ka Latvijas patērētājs ir diezgan tradicionāls savās vērtībās, cilvēki visvairāk izvēlas klasiskās garšas.

Kaut gan kopumā samazinās piena produktu patēriņš valstī, saldējums vienalga notur savas pozīcijas. Ir aprēķināts, ka viens Latvijas iedzīvotājs apēd 6,5 litrus saldējuma gadā. Pirms trīs gadiem šīs rādītājs bija 4,5 litri saldējuma uz vienu cilvēku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl