Karstais laiks iedzīvotājiem liek atvērt maciņus mājokļu atvēsināšanai

Pievienot komentāru
Karstais laiks iedzīvotājiem liek atvērt maciņus mājokļu atvēsināšanai
Foto: Flickr

Paaugstinoties gaisa temperatūrai, paaugstinās arī mājokļu labiekārtošanas preču pirkumu skaits, kā arī ņemto patēriņa kredītu apjoms, liecina bankas ”Citadele” apkopotā informācija.

Gaisa temperatūrai kļūstot augstākai, cilvēki vairāk iegādājas gaišus, košus  mājokļa dekorus un vasarīgus interjera objektus. Līdz ar karsto laiku vairāk tiek pirktas markīzes (nojumes), gaisa kondicionieri, ventilatori un dažādi saules aizsardzības produkti.

“Šogad īpaši tiek pirktas markīzes un dažādi saules aizsardzības produkti. Turklāt novērojām, ka iedzīvotāji jau laicīgi gatavojās karstumam vasarā. Paredzam, ka arī turpmāk iedzīvotāji vēl vairāk interesēsies par karstākiem laika apstākļiem raksturīgām precēm,” stāstīja “Alan Deko” mārketinga vadītāja Ilze Mortukāne.

Kopumā tendence liecina, ka lielākoties mājokļa remonta un labiekārtošanas darbus iedzīvotāji veic vasarā, Līdz ar to arī interjera dizainam un remontam nepieciešamo preču tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji novēro lielāku klientu pieplūdumu, tāpat arī palielinās pieprasījums pēc patēriņa kredītiem, novērojusi “Citadele”.

“Esam secinājuši, ka pavasarī ierasti iedzīvotāji plānoja pārmaiņas, apzināja finanses un iespējas, bet tagad vasarā jau norit aktīvie labiekārtošanas darbi,” pauda bankas  “Citadele” Privātpersonu kreditēšanas daļas vadītāja Baiba Tētiņa.