Komentāri
Karstais laiks iedzīvotājiem liek atvērt maciņus mājokļu atvēsināšanai
Foto: Flickr

Paaugstinoties gaisa temperatūrai, paaugstinās arī mājokļu labiekārtošanas preču pirkumu skaits, kā arī ņemto patēriņa kredītu apjoms, liecina bankas ”Citadele” apkopotā informācija.

Gaisa temperatūrai kļūstot augstākai, cilvēki vairāk iegādājas gaišus, košus  mājokļa dekorus un vasarīgus interjera objektus. Līdz ar karsto laiku vairāk tiek pirktas markīzes (nojumes), gaisa kondicionieri, ventilatori un dažādi saules aizsardzības produkti.

“Šogad īpaši tiek pirktas markīzes un dažādi saules aizsardzības produkti. Turklāt novērojām, ka iedzīvotāji jau laicīgi gatavojās karstumam vasarā. Paredzam, ka arī turpmāk iedzīvotāji vēl vairāk interesēsies par karstākiem laika apstākļiem raksturīgām precēm,” stāstīja “Alan Deko” mārketinga vadītāja Ilze Mortukāne.

Kopumā tendence liecina, ka lielākoties mājokļa remonta un labiekārtošanas darbus iedzīvotāji veic vasarā, Līdz ar to arī interjera dizainam un remontam nepieciešamo preču tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji novēro lielāku klientu pieplūdumu, tāpat arī palielinās pieprasījums pēc patēriņa kredītiem, novērojusi “Citadele”.

“Esam secinājuši, ka pavasarī ierasti iedzīvotāji plānoja pārmaiņas, apzināja finanses un iespējas, bet tagad vasarā jau norit aktīvie labiekārtošanas darbi,” pauda bankas  “Citadele” Privātpersonu kreditēšanas daļas vadītāja Baiba Tētiņa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl