Kariņš: Svarīgi saglabāt ierobežojumus un veicināt vakcināciju pret Covid-19

2 komentāri
Kariņš: Svarīgi saglabāt ierobežojumus un veicināt vakcināciju pret Covid-19
DMITRIJS SUĻŽICS/F64

Patlaban ir svarīgi saglabāt epidemioloģiskās drošības dēļ noteiktos ierobežojumus un veicināt vakcināciju pret Covid-19, šādu nostāju otrdien preses konferencē pēc valdības sēdes pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Komentējot Nacionālās apvienības līdera Raivja Dzintara iepriekš medijiem pausto, ka turpmāk, domājot par jauniem ar Covid-19 mazināšanu saistītiem ierobežojumiem vai atvieglojumiem, pirms valdības sēdēm notiks politiskas diskusijas, Kariņš atzina, ka šādā pieejā ir “zināma loģika”.

Pēc premjera teiktā, ja rastos apstākļi, kas valdībai liktu domāt par stingrākiem ierobežojumiem, tad par to iepriekš vajadzētu runāt politiskā līmenī, koordinējot dialogu starp Saeimu un Ministru kabinetu.

Lūgts sniegt savu personisko viedokli par ierobežojumu pastiprināšanu vai mīkstināšanu, Kariņš uzsvēra, ka patlaban būtu jāsaglabā spēkā esošie ierobežojumi.

Vienlaikus viņš mudināja “pārslēgt uzmanību” no ierobežojumiem uz aktīvāku vakcinācijas pret Covid-19 veicināšanu. Tāpēc, Kariņa ieskatā, svarīgi runāt par atvieglojumiem, kādi varētu būt pieejami tām personām, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19.

Valdība ar Covid-19 saistītos jautājumus skatīs ceturtdien, 13. maijā.

2 komentāri