Kariņš pauž bažas par “nesaprotamu Covid-19 ierobežošanas plānu”

Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) ir bažas, ka Covid-19 ierobežošanas plāns nav saprotams.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Signe Pūce
 • Aldonis Uldriķis
 • Doma

  Doma

  Kāpēc neaizliedz pasažieru pārvadājumus uz un no Anglijas un Nīderlandes ar maziem busiņiem. Neviens uz robežas nekontrolē un cilvēki brīvi klīst pa Latviju bez pasizolacijas. Kur loģika. Skatieties interneta sludinājumos, katru nedēļu rullē
 • Zzz

  Zzz

  Brīnos pavasarī neliela saslimstība izsludināja ārkārtas situāciju, tagad tādi skaitļi, gaida, ko gaida, kad visi saslims? Nu nekādīgi neizsludinās to ārkārtaa situācihy. Nu nu gaidat, gaidat.
 • S

  S

  Skaidrs, ka satraukušies ir visi, gan Kariņš, gan Viņķele, gan mediķi, gan visa tauta. Un nevajag savas apšaubāmās popularitātes dēļ izmest pasaulei atseviškus izteikumus, un tas attiecas gan uz medijiem, gan amatpersonām. Un es vairāk uzticos tiem speciālistiem(profesionāliem, politiskiem),kuri nevis krauj kaudzē aizliegumus, lēmumus, sodus, bet gan izskaidro, ko un kāpēc dara, atzīst, ka kaut ko nezina pagaidām, cer, ka palīdzēs tas un tas. Lai izdodas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!