Kariņš: Lieldienās šūposimies vieni, lai atkal visi kopā būtu Jāņos

14 komentāri

Lieldienās būtu jāšūpojas vientulībā, lai atkal visi kopā varētu būt Jāņos! Ar šādu aicinājumu premjers Krišjānis Kariņš šodien vērsās pie sabiedrības, atgādinot, ka arī nākamajās četrās brīvajās dienās ir jāturpina ievērot fiziskās distancēšanās prasības.

Kā uzsver Kariņš, iedzīvotājiem jāņem vērā, ka Lieldienās nedrīkst apciemot ne draugus, ne radus – sevišķi vecākus un vecvecākus, lai riska grupas cilvēkus pasargātu no iespējamas saslimšanas.

“Paliksim mājās. Neapciemosim radus un draugus. Zvanīsim mūsu radiem, zvanīsim mūsu draugiem. Bet atliksim apciemošanu uz to laiku, kad šī krīze būs beigusies. Krāsojam olas. Rādām viens otram savas olas. Izdomājam kreatīvi un radoši, kā mēs varam sasisties arī attālināti. Un es novēlu visiem ļoti priecīgas un veselīgas Lieldienas,” teic Kariņš.

Savukārt veselības ministre Ilze Viņķele (AP) šodien teica, ka no tā, cik atbildīgi mēs katrs rīkosimies Lieldienu brīvdienās, būs atkarīgs, vai mēs dosim triecienu vīrusam, vai arī vīruss dos triecienu mums.