Komentāri
Karavīri bērniem izrāda militāro tehniku, un visi kopā sagatavo karoga lentītes
Foto: Ilze Vēbere

Pie Latvijas Kara muzeja šodien iedegās Brīvības cīnītājiem veltīts piemiņas ugunskurs. Tas degs līdz pat Lāčplēša dienas vakaram.

Tāpat arī Latvijas Kara muzejā atklāja akciju “Uzdāvini lentīti”, kuras laikā ikviens ir aicināts salocīt sarkanbaltsarkano lentīti sev un saviem tuviniekiem. Lentīšu locīšanā aktīvi piedalījās gan bērni, gan karavīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrija aicina iemūžināt lentīšu locīšanu un dāvināšanu fotogrāfijās vai video, lai dalītos ar tiem sociālajos tīklos.

Tāpat šodien Latvijas Kara muzejā un laukumā pie Pulvertorņa ir skatāma Latvijas un sabiedroto militārās tehnikas un ekipējuma izstāde. Bērni par šo izstādi bija diezgan priecīgi un ar neslēptu sajūsmu piemērīja karavīru ķiveres un apskatīja militāro ekipējumu. Pasākumā arī var uzzināt par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl