Komentāri
Karavīri bērniem izrāda militāro tehniku, un visi kopā sagatavo karoga lentītes
Foto: Ilze Vēbere

Pie Latvijas Kara muzeja šodien iedegās Brīvības cīnītājiem veltīts piemiņas ugunskurs. Tas degs līdz pat Lāčplēša dienas vakaram.

Tāpat arī Latvijas Kara muzejā atklāja akciju “Uzdāvini lentīti”, kuras laikā ikviens ir aicināts salocīt sarkanbaltsarkano lentīti sev un saviem tuviniekiem. Lentīšu locīšanā aktīvi piedalījās gan bērni, gan karavīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrija aicina iemūžināt lentīšu locīšanu un dāvināšanu fotogrāfijās vai video, lai dalītos ar tiem sociālajos tīklos.

Tāpat šodien Latvijas Kara muzejā un laukumā pie Pulvertorņa ir skatāma Latvijas un sabiedroto militārās tehnikas un ekipējuma izstāde. Bērni par šo izstādi bija diezgan priecīgi un ar neslēptu sajūsmu piemērīja karavīru ķiveres un apskatīja militāro ekipējumu. Pasākumā arī var uzzināt par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl