Kangeris: “Čekas maisos” varētu būt 583 radošās inteliģences pārstāvji

Bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu kartotēkā jeb tā dēvētajos čekas maisos varētu būt 583 kartītes ar inteliģences pārstāvju uzvārdiem. Tā, atsaucoties uz bijušo Totalitārisma seku dokumentēšanas centra vadītāju Induli Zālītis, pieļauj VDK dokumentu izpētes komisijas vadītājs Kārlis Kangeris.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • s

    s

    Es, ari būdams seniors, neesmu tik kategorisks, jo labi atceros, kā toreiz bija.Ja visus sodisim, mēs veiksim kārtējo tautas nīcināšanu.Ir jāzina, bet jābūt analizei un raksturojumam par to situāciju.Man liekas, ka vajadzētu būt sankcijām pret vervētājiem, kuri bija isti šantāžisti, bet tos var atklāt tikai paši upuri, jo tos sarakstus aizvāca uz Maskavu, lai vajadzibas gadijumā izmantotu.Te nu varētu līdzēt maisos esošie.
  • Seniors

    Seniors

    Ka ari nebutu , japublisko , visu Cekas zinotaju Uzvardus !!!Tautai jazina , visi pielideji ! Tadiem NAV vietas Latvijas politika un Latvijas Valsts Parvalde ! Tie 500 un vairak agentu , varetu iet stradat , pie konveiera ! Ka mainas vara , ta parmet KAZOKU , uz otru pusi !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!