Komentāri
Kanāda ir spēcīgs un uzticams Latvijas partneris, uzskata Vējonis
FOTO: LETA

”Kanādai kā Latvijā izvietojamā NATO bataljona ietvarnācijai tiks nodrošināta visa nepieciešamā infrastruktūra un visa veida atbalsts,” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 28. oktobrī, tiekoties ar Kanādas nacionālās aizsardzības ministru Hardžitu Sadžanu. Valsts prezidents uzsvēra, ka Latvija pēdējo gadu laikā ir palielinājusi ieguldījumus valsts aizsardzības spēju stiprināšanā.

Tikšanās laikā amatpersonas pārrunāja NATO Varšavas samitā pieņemtos lēmumus alianses aizsardzības spēju stiprināšanai, tai skaitā par četru NATO daudznacionālo bataljonu izvietošanu Baltijas valstīs un Polijā. ”NATO spēku klātbūtnes palielināšana Austrumu flanga valstīs ir nopietns garants reģiona stabilitātei un drošībai,” sacīja Raimonds Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī norādīja, ka Kanādas lēmums kļūt par ietvarnāciju daudznacionālajam NATO spēku bataljonam Latvijā ir apliecinājums abu valstu arvien ciešākajai sadarbībai. ”Kanāda ir spēcīgs un uzticams partneris Latvijai,” sacīja Valsts prezidents.

Hardžits Sadžans pēc viesošanās Ādažu militārajā poligonā atzinīgi novērtēja Latvijas militārās infrastruktūras attīstību un pauda pārliecību par veiksmīgu abu valstu bruņoto spēku sadarbību.

Raimonds Vējonis un Hardžits Sadžans bija vienisprātis, ka Kanādas lēmums kļūt par NATO bataljona ietvarnāciju veicinās ne tikai abu valstu militārās, bet arī ekonomiskās un politiskās attiecības.

Amatpersonas tikšanās laikā pārrunāja arī plašākas sadarbības iespējas NATO dalībvalstu starpā, lai stātos pretī starptautiskās drošības situācijas izaicinājumiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl