Komentāri
Kanāda ir spēcīgs un uzticams Latvijas partneris, uzskata Vējonis
FOTO: LETA

”Kanādai kā Latvijā izvietojamā NATO bataljona ietvarnācijai tiks nodrošināta visa nepieciešamā infrastruktūra un visa veida atbalsts,” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 28. oktobrī, tiekoties ar Kanādas nacionālās aizsardzības ministru Hardžitu Sadžanu. Valsts prezidents uzsvēra, ka Latvija pēdējo gadu laikā ir palielinājusi ieguldījumus valsts aizsardzības spēju stiprināšanā.

Tikšanās laikā amatpersonas pārrunāja NATO Varšavas samitā pieņemtos lēmumus alianses aizsardzības spēju stiprināšanai, tai skaitā par četru NATO daudznacionālo bataljonu izvietošanu Baltijas valstīs un Polijā. ”NATO spēku klātbūtnes palielināšana Austrumu flanga valstīs ir nopietns garants reģiona stabilitātei un drošībai,” sacīja Raimonds Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī norādīja, ka Kanādas lēmums kļūt par ietvarnāciju daudznacionālajam NATO spēku bataljonam Latvijā ir apliecinājums abu valstu arvien ciešākajai sadarbībai. ”Kanāda ir spēcīgs un uzticams partneris Latvijai,” sacīja Valsts prezidents.

Hardžits Sadžans pēc viesošanās Ādažu militārajā poligonā atzinīgi novērtēja Latvijas militārās infrastruktūras attīstību un pauda pārliecību par veiksmīgu abu valstu bruņoto spēku sadarbību.

Raimonds Vējonis un Hardžits Sadžans bija vienisprātis, ka Kanādas lēmums kļūt par NATO bataljona ietvarnāciju veicinās ne tikai abu valstu militārās, bet arī ekonomiskās un politiskās attiecības.

Amatpersonas tikšanās laikā pārrunāja arī plašākas sadarbības iespējas NATO dalībvalstu starpā, lai stātos pretī starptautiskās drošības situācijas izaicinājumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl