8 komentāri

Plānots, ka valdība šodien varētu lemt par 700 000 eiro piešķiršanu ugunsgrēkā cietušās Jūrmalas atkritumu glabāšanas vietas sakārtošanai un saistītajiem darbiem. Kamēr amatpersonas lemj, TV3 Ziņas apskatīja izgāztuves teritoriju.

Baisajā izgāztuvē atkritumi mirkst ūdenī un veidojas dīķi, kas piesārņo gruntsūdeņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzēts, ka šodien valdība varētu atbalstīt attiecīgu lēmumprojektu, pēc kura tiktu sākta sarunu procedūra par iespējamajiem uzņēmējiem attiecīgo darbu veikšanai. Vietas sakārtošanas darbus paredzēts sākt uzreiz pēc vienošanās ar uzņēmējiem panākšanas.

Pēc tam attiecīgos līdzekļos plānots piedzīt no atbildīgajiem īpašniekiem.

Jau ziņots, – 18. jūnija pēcpusdienā Jūrmalā, Slokas apkaimē, izcēlās ugunsgrēks kādā teritorijā, kur bez Valsts vides dienesta atļaujas tika glabāts liels daudzums plastmasas atkritumu. Tie dega 12 000 kvadrātmetru jeb 1,2 hektāru platībā. Ugunsgrēkam tika noteikta paaugstināta bīstamība.

Foto: sadegušie atkritumi mirkst ūdenī

Jānis Zvērs ziņo no notikumu vietas

Reportāža TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • Edgars Auns
  +2 +2 0

  Edgars Auns

  Lai valdīb iet pastrebt no to dīķ,moš ātrak sāks domat,jopt!
 • Agnese Aga
 • Dzintars Kokars
  +1 +1 0

  Dzintars Kokars

  Nu kāpēc nevar tos mēslus kuri visu šo ievārīja, salikt cietumā un konfiscēt pilnīgi visu, kas pieder viņiem un ģimenes locekļiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl