8 komentāri

Plānots, ka valdība šodien varētu lemt par 700 000 eiro piešķiršanu ugunsgrēkā cietušās Jūrmalas atkritumu glabāšanas vietas sakārtošanai un saistītajiem darbiem. Kamēr amatpersonas lemj, TV3 Ziņas apskatīja izgāztuves teritoriju.

Baisajā izgāztuvē atkritumi mirkst ūdenī un veidojas dīķi, kas piesārņo gruntsūdeņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzēts, ka šodien valdība varētu atbalstīt attiecīgu lēmumprojektu, pēc kura tiktu sākta sarunu procedūra par iespējamajiem uzņēmējiem attiecīgo darbu veikšanai. Vietas sakārtošanas darbus paredzēts sākt uzreiz pēc vienošanās ar uzņēmējiem panākšanas.

Pēc tam attiecīgos līdzekļos plānots piedzīt no atbildīgajiem īpašniekiem.

Jau ziņots, – 18. jūnija pēcpusdienā Jūrmalā, Slokas apkaimē, izcēlās ugunsgrēks kādā teritorijā, kur bez Valsts vides dienesta atļaujas tika glabāts liels daudzums plastmasas atkritumu. Tie dega 12 000 kvadrātmetru jeb 1,2 hektāru platībā. Ugunsgrēkam tika noteikta paaugstināta bīstamība.

Foto: sadegušie atkritumi mirkst ūdenī

Jānis Zvērs ziņo no notikumu vietas

Reportāža TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • Edgars Auns
  +2 +2 0

  Edgars Auns

  Lai valdīb iet pastrebt no to dīķ,moš ātrak sāks domat,jopt!
 • Agnese Aga
 • Dzintars Kokars
  +1 +1 0

  Dzintars Kokars

  Nu kāpēc nevar tos mēslus kuri visu šo ievārīja, salikt cietumā un konfiscēt pilnīgi visu, kas pieder viņiem un ģimenes locekļiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 17

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl