Kalvītis neizslēdz, ka viņa priekšrocība jaunajam amatam bijusi māka runāt ar Krieviju

Komentāri

AS Latvijas gāze valdes priekšsēdētāja amatā iecelts ekspremjers Aigars Kalvītis, vēsta TV3 Ziņas. Latvijas gāzes uzņēmuma akcionāra Itera Latvija vadītājs Juris Savickis TV3 Ziņām atzina, ka Latvijas gāzes vadītāja amatam pavisam bija pieteikušies 30 kandidāti, bet par piemērotāko padome atzinusi bijušo premjerministru Aigaru Kalvīti. 

Kalvītis neizslēdz, ka viena no viņa priekšrocībām pretstatā citiem pretendentiem neapšaubāmi bijusi ”māka runāt ar Krieviju.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savulaik Kalvītis vadīja Tautas partiju, un ir iegājis vēsturē kā frāzes ”treknie gadi” autors. Politiskās karjeras laikā viņš tika daudz kritizēts gan par ”gāzi grīdā” ekonomisko politiku, gan par centieniem atbrīvot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieku Alekseju Loskutovu. Pēdējos gados Kalvītis darbojies hokeja kluba Rīgas Dinamo vadībā. Dinamo akciju kontrolpakete pieder Jura Savicka vadītajai Itera Latvija.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl