3 komentāri

Alimentu nemaksātājiem varēs aizliegt vadīt automašīnu. To paredz galīgajā lasījumā pieņemtās izmaiņas likumā.

Likuma labojumi, kas stāsies spēkā nākamā gada aprīlī, uzturlīdzekļu parādniekiem ļaus piemērot transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesību aizliegumu. Likumā noteikti arī izņēmumi aizlieguma piemērošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tostarp nedrīkstēs liegt vadīt automašīnu invalīdiem un gadījumos, kad šāds aizliegums kaitē alimentu nemaksātāja aprūpē esošām personām. Pret šo priekšlikumu balsoja tikai deputāts Valdis Kalnozols, savu nostāju pamatojot ar personisko pieredzi.

Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas informācija liecina, ka patlaban alimentu nemaksātāju sarakstā ir vairāk nekā 3600 personu.

TOP komentāri

  • oto
    +3 +2 -1

    oto

    kārējais tukšais likums. Piemērojams pret 25% nemaksātāju,kur 15% vispār nav šādu tiesību un 10% viņas tāpat nav vajadzīgas,jo nav ne auto ne darba.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl