Kalnmeiers kritizē KNAB darbu skaļajā “oligarhu lietā”

8 komentāri

Tā dēvētās “oligarhu lietas” izbeigšanu ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers saista ar nepareizu pierādījumu vākšanas stratēģiju.

Kalnmeiers LNT Ziņām pauž viedokli, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam kriminālprocesu ”oligarhu lietā” vajadzēja uzsākt ātrāk.

Ēriks Kalnmeiers

Ēriks Kalnmeiers

ģenerālprokurors

Ir pagājuši vairāk nekā divi gadi. Cerības atrast kaut kādus pierādījumus, kas ir notikuši pirms diviem, trijiem gadiem, sarūk. Es nesaku, ka tas ir neiespējami, bet cerības atrast pierādījumus tik seniem notikumiem sarūk. Viennozīmīgi – bija visas iespējas šo procesu uzsākt ātrāk, un tas varētu arī būt devis labāku rezultātu.

 

Savukārt bijušās KNAB amatpersonas Juta Strīķe un Juris Jurašs pauduši viedokli, ka nebija pamata izbeigt “oligarhu lietu”, taču viņus šāds iznākums neizbrīna. Komentējot lēmumus par lietas izbeigšanu, Strīķe aģentūrai norādījusi, ka oligarhu lietas uzsākšana bijis pēdējais piliens tiem, kas nolēmuši iznīcināt efektīvu KNAB, kā arī atlaist Strīķi un citus KNAB darbiniekus.

Jau ziņots, ka KNAB tā dēvētās oligarhu lietas atlikušo daļu pagājušā gada decembrī izbeidzis, jo nav konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs.

TOP komentāri

 • Seniors
  +4 +4 0

  Seniors

  Kalnmeiers pamodas ? Domaju , kad japanak , Kalnmeiera demisija , jo parak ilgi sez , saja kresla ! Pieradis , pie neka nedarisanas ! Latvijai , nav vajadzigi , sadi slinki , kuri neizdara savu darbu !
 • oomīte
  +4 +4 0

  oomīte

  Kritizēt mēs visi protam, kā apriebies tās salkanās runas ! Bet kad ģenerālprokurors ķersies pie darbiem ???? domāju to mēs visi gaidām..... tad uz ko mēs varam paļauties ja pat ģenerālprokurors tik saldi norāda uz nepareizu rīcību.
 • Korumpētais āksts
  +2 +2 0

  Korumpētais āksts

  Kas tad veic uzraudzību un beic izmeklēšanu? Jārosina lietu pret prokuroriem un KNAB!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl