“Kaķi ar suņa dvēseli.” Patversmē “Ulubule” adopcijā nokļuvuši teju 50(!) šķirnes kaķu

Priecīgu vēsti sagaidījuši 46 Kuriļu bobteili, kurus dēvē arī par kaķiem ar suņa dvēseli. Izglābtie un dzīvnieku patversmē “Ulubele” nogādātie kaķi pēc deviņu mēnešu ilgušas lietas apstākļu noskaidrošanas beidzot ir gatavi doties uz savām jaunajām mājām, liecina patversmes ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • zz

  zz

  Vairs nekādu ziedojumu! Vēlu veiksmīgu tirdzniecību arī turpmāk. Nu kāpēc mums visi iesākumā labie darbi, palīdzību sniegšana, talkas, braukšana pie senjoriem utt vienmēr kāds pārvērš nežēlīgā biznesā. Tās pašas dzīvnieku patversmes un policijas, šīs organizācijas tak tika veidotas lai palīdzētu dzīvniekiem un bieži viņu saimniekiem kuri nonākuši īslaicīgās problēmās. Bet beigās tomēr visu ideju pakārtoja biznesā, jo izkropļotāks dzīvnieks, jo bēdīgāks dzīves sacerējums, jo lielākus ziedojumus var izspiest, ja tāda nav uz eitanāziju nemaz nemēģinot rast saimnieku, atstājot dzīvus tikai vecus un slimus. Respektīvi potenciālie Vet klienti. Un stāsta ka jākastrē un jāsterilizē viss kas kustas, jo jebkura ķirurģiska iejaukšanās var izraisīt neatgriezeniskas sekas, aptaukošanos, urīna nesaturēšanu, nierakmeņu veidošanos utt, bet cik zinu neviens Vet nav ieinteresēts veikt statistiku par to kas notiek ar dzīvnieku viņa mūža garumā. Beigās salīdzinot rezultātus par dzīves kvalitāti un ilgumu. Vetārsti priekā berzē rokas. Parasta pote kuras pašizmaksa ir 0.50 santīmi nu tagad labi ja 1.00€ tiek tirgota par 25.00€ un vairāk. Šobrīd tiek darīts viss lai cilvēki pārstātu mīlēt dzīvniekus, jo atsevišķu profesiju pārstāvji nesaprot, ka rok paši sev bedri ceļot cenas un sodot iedzīvotājus par to ka viņiem pieder kāds dzīvnieks. No dzīvnieku turētāju naudas dzīvo visi Zoo preču piegādātāji, tirgotāji, ražotāji, tehnologi utt plus vesela armija ar farmāciju zāļu ražotāji, vetārstiem, studentiem, rektoriem un visa apkalpojošā personāža. Un tagad atlaidiet no darba visus kam jebkāda saistība ar Dzīvnieku preču tirdzniecību, ražošanu piegādi, aprūpi, dziedināšanu utt arī visu ministru armiju kuri izdomā un pieņem likumus par dzīvnieku pazemošanu ar krotālijām, čipiem uc cāļu uzskaiti. Iedomājieties cik lielu bezdarbnieku armiju saņemsiet, ja tā turpināsiet?
 • Vietējais

  Vietējais

  Kam jums vajadzīgi ziedojumi, ja Sakaņa atmazgā pie jums tūkstošus?
 • Evija

  Evija

  Vispirms milzīgs Paldies ulubeliešiem par dzīvības pasargásanu, nosargāšanu un atveseļošanos visiem miņčiem!!Un šī ir patiesi priecīga vēsts!!Lai visiem izdodas tikt jaunajās mājās!
  • Ivlands Lešinskis

   Ivlands Lešinskis

   Un kāpēc viņi prasa ziedot , ja valsts jau viņus apzeltīja par šo pasākumu ar 75 000 euro ?
 • Iveta

  Iveta

  Ja kāds grib mīļdzīvnieciņu, tad šie arī ir mīļākie minči. Tikai jārēķinas, ka viņi no Jums prasīs daudz mīlestības, bet pretīm dos dubultā. Viņiem arī patīk runāties, vienvārd sakot - mīļas pļāpas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!