“Kaķi ar suņa dvēseli.” Patversmē “Ulubule” adopcijā nokļuvuši teju 50(!) šķirnes kaķu

5 komentāri
“Kaķi ar suņa dvēseli.” Patversmē “Ulubule” adopcijā nokļuvuši teju 50(!) šķirnes kaķu
MEDUS LĀCIS/FACEBOOK

Priecīgu vēsti sagaidījuši 46 Kuriļu bobteili, kurus dēvē arī par kaķiem ar suņa dvēseli. Izglābtie un dzīvnieku patversmē “Ulubele” nogādātie kaķi pēc deviņu mēnešu ilgušas lietas apstākļu noskaidrošanas beidzot ir gatavi doties uz savām jaunajām mājām, liecina patversmes ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

“Priecājamies paziņot, ka Kuriļu bobteilu šķirnes kaķi beidzot ir gatavi doties mājās pie labiem un atbildīgiem saimniekiem! Gandrīz deviņus mēnešus ilgusī tiesvedība šajā lietā beidzot ir laimīgi noslēgusies un kaķīši, kas visu šo laiku dzīvojuši Ulubeles aprūpē, sākot no 18. maija ir pieejami adopcijai. Tas būs simbolisks datums – pagājuši tieši deviņi mēneši, jo kaķīši nonāca patversmē pagājušā gada 18. augustā,” norāda patversme “Ulublele”.

Kaķus liktenīgajā dienā pamanīja kaimiņi kāda pamesta dārziņa teritorijā. Dzīvnieki bija iesprostoti sapuvušos būros, pārklātos ar siltumnīcas plēvi.

Policija ierosināja tiesvedību iepriekšējai īpašniecei par kaķu turēšanu nepiemērotos dzīves apstākļos. 46 dažāda vecuma šķirnes dzīvnieki pārdzīvojuši nežēlīgu izturēšanos, nekustīgu dzīvi būros briesmīgos apstākļos.

Ja vēlaties adoptēt kādu no 46 Kuriļu bobteiliem, brauciet uz dzīvnieku patversmi “Ulubele” tos apskatīt un rezervēt. Kaķus var rezervēt, tikai atbraucot uz patversmi klātienē un izvēloties konkrēto vai vairākus dzīvniekus. Apskates/rezervācijas laiks ir katru dienu no plkst. 12.00–15.00. Adopcija jeb kaķu vešana uz mājām iespējama no 18. maija.

Jaunajam saimniekam, adoptējot bobteilu, jārēķinās ar līdzmaksājumu patversmei 100 eiro apmērā, jo visi dzīvnieki ir pilnībā sagatavoti dzīvei pie jaunā saimnieka – vakcinēti un revakcinēti pret slimībām un trakumsērgu, apstrādāti pret parazītiem, kastrēti vai sterilizēti – pie tam summa neesot salīdzināma ar šādas šķirnes kaķu cenu tirgū, kas svārstās no 400–700 eiro par kaķēnu, uzsver “Ulubele”.

Līdzekļi nepieciešami, lai uzlabotu dzīves apstākļus tiem patversmes kaķiem, kuri patversmē mitinās gadiem ilgi, dzīvniekiem invalīdiem un senioriem, kurus reti kāds izvēlas adoptēt. Ziedojumi palīdzēšot tapt arī kaķu vasaras mājai patversmē.