“Kaķi ar suņa dvēseli.” Patversmē “Ulubule” adopcijā nokļuvuši teju 50(!) šķirnes kaķu

5 komentāri
“Kaķi ar suņa dvēseli.” Patversmē “Ulubule” adopcijā nokļuvuši teju 50(!) šķirnes kaķu
MEDUS LĀCIS/FACEBOOK

Priecīgu vēsti sagaidījuši 46 Kuriļu bobteili, kurus dēvē arī par kaķiem ar suņa dvēseli. Izglābtie un dzīvnieku patversmē “Ulubele” nogādātie kaķi pēc deviņu mēnešu ilgušas lietas apstākļu noskaidrošanas beidzot ir gatavi doties uz savām jaunajām mājām, liecina patversmes ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

“Priecājamies paziņot, ka Kuriļu bobteilu šķirnes kaķi beidzot ir gatavi doties mājās pie labiem un atbildīgiem saimniekiem! Gandrīz deviņus mēnešus ilgusī tiesvedība šajā lietā beidzot ir laimīgi noslēgusies un kaķīši, kas visu šo laiku dzīvojuši Ulubeles aprūpē, sākot no 18. maija ir pieejami adopcijai. Tas būs simbolisks datums – pagājuši tieši deviņi mēneši, jo kaķīši nonāca patversmē pagājušā gada 18. augustā,” norāda patversme “Ulublele”.

Kaķus liktenīgajā dienā pamanīja kaimiņi kāda pamesta dārziņa teritorijā. Dzīvnieki bija iesprostoti sapuvušos būros, pārklātos ar siltumnīcas plēvi.

Policija ierosināja tiesvedību iepriekšējai īpašniecei par kaķu turēšanu nepiemērotos dzīves apstākļos. 46 dažāda vecuma šķirnes dzīvnieki pārdzīvojuši nežēlīgu izturēšanos, nekustīgu dzīvi būros briesmīgos apstākļos.

Ja vēlaties adoptēt kādu no 46 Kuriļu bobteiliem, brauciet uz dzīvnieku patversmi “Ulubele” tos apskatīt un rezervēt. Kaķus var rezervēt, tikai atbraucot uz patversmi klātienē un izvēloties konkrēto vai vairākus dzīvniekus. Apskates/rezervācijas laiks ir katru dienu no plkst. 12.00–15.00. Adopcija jeb kaķu vešana uz mājām iespējama no 18. maija.

Jaunajam saimniekam, adoptējot bobteilu, jārēķinās ar līdzmaksājumu patversmei 100 eiro apmērā, jo visi dzīvnieki ir pilnībā sagatavoti dzīvei pie jaunā saimnieka – vakcinēti un revakcinēti pret slimībām un trakumsērgu, apstrādāti pret parazītiem, kastrēti vai sterilizēti – pie tam summa neesot salīdzināma ar šādas šķirnes kaķu cenu tirgū, kas svārstās no 400–700 eiro par kaķēnu, uzsver “Ulubele”.

Līdzekļi nepieciešami, lai uzlabotu dzīves apstākļus tiem patversmes kaķiem, kuri patversmē mitinās gadiem ilgi, dzīvniekiem invalīdiem un senioriem, kurus reti kāds izvēlas adoptēt. Ziedojumi palīdzēšot tapt arī kaķu vasaras mājai patversmē.

TOP komentāri

 • Iveta
  +5 +5 0

  Iveta

  Ja kāds grib mīļdzīvnieciņu, tad šie arī ir mīļākie minči. Tikai jārēķinas, ka viņi no Jums prasīs daudz mīlestības, bet pretīm dos dubultā. Viņiem arī patīk runāties, vienvārd sakot - mīļas pļāpas.
 • Evija
  +5 +4 -1

  Evija

  Vispirms milzīgs Paldies ulubeliešiem par dzīvības pasargásanu, nosargāšanu un atveseļošanos visiem miņčiem!!Un šī ir patiesi priecīga vēsts!!Lai visiem izdodas tikt jaunajās mājās!
 • zz
  +5 +3 -2

  zz

  Vairs nekādu ziedojumu! Vēlu veiksmīgu tirdzniecību arī turpmāk. Nu kāpēc mums visi iesākumā labie darbi, palīdzību sniegšana, talkas, braukšana pie senjoriem utt vienmēr kāds pārvērš nežēlīgā biznesā. Tās pašas dzīvnieku patversmes un policijas, šīs organizācijas tak tika veidotas lai palīdzētu dzīvniekiem un bieži viņu saimniekiem kuri nonākuši īslaicīgās problēmās. Bet beigās tomēr visu ideju pakārtoja biznesā, jo izkropļotāks dzīvnieks, jo bēdīgāks dzīves sacerējums, jo lielākus ziedojumus var izspiest, ja tāda nav uz eitanāziju nemaz nemēģinot rast saimnieku, atstājot dzīvus tikai vecus un slimus. Respektīvi potenciālie Vet klienti. Un stāsta ka jākastrē un jāsterilizē viss kas kustas, jo jebkura ķirurģiska iejaukšanās var izraisīt neatgriezeniskas sekas, aptaukošanos, urīna nesaturēšanu, nierakmeņu veidošanos utt, bet cik zinu neviens Vet nav ieinteresēts veikt statistiku par to kas notiek ar dzīvnieku viņa mūža garumā. Beigās salīdzinot rezultātus par dzīves kvalitāti un ilgumu. Vetārsti priekā berzē rokas. Parasta pote kuras pašizmaksa ir 0.50 santīmi nu tagad labi ja 1.00€ tiek tirgota par 25.00€ un vairāk. Šobrīd tiek darīts viss lai cilvēki pārstātu mīlēt dzīvniekus, jo atsevišķu profesiju pārstāvji nesaprot, ka rok paši sev bedri ceļot cenas un sodot iedzīvotājus par to ka viņiem pieder kāds dzīvnieks. No dzīvnieku turētāju naudas dzīvo visi Zoo preču piegādātāji, tirgotāji, ražotāji, tehnologi utt plus vesela armija ar farmāciju zāļu ražotāji, vetārstiem, studentiem, rektoriem un visa apkalpojošā personāža. Un tagad atlaidiet no darba visus kam jebkāda saistība ar Dzīvnieku preču tirdzniecību, ražošanu piegādi, aprūpi, dziedināšanu utt arī visu ministru armiju kuri izdomā un pieņem likumus par dzīvnieku pazemošanu ar krotālijām, čipiem uc cāļu uzskaiti. Iedomājieties cik lielu bezdarbnieku armiju saņemsiet, ja tā turpināsiet?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl