Kaislības Daugavpilī – Eigims pamet koalīciju; Lāčplēsis nepretendēs uz mēra amatu

2 komentāri
Kaislības Daugavpilī – Eigims pamet koalīciju; Lāčplēsis nepretendēs uz mēra amatu
Daugavpils pilsētas domes ēka. (Ivars Soikāns / LETA)

Daugavpils domes vadībā esošā “Mūsu partija” pamet koalīciju ar “Saskaņu”, šodien, 23. augustā, preses konferencē teica partijas pārstāvis Rihards Eigims.

“Mūsu partiju” Daugavpils domē pārstāv Eigims, Līvija Jankovska, Aivars Zdanovskis un Igors Prelatovs. Visi četri “Mūsu partijas” deputāti paziņoja, ka izstājas no koalīcijas.

Eigims informēja, ka viņi patur sev tiesības risināt sarunas par domes vadības veidošanu un būs priecīgi, ja saņems atbalstu no visiem Daugavpilī ievēlētajiem politiskajiem spēkiem.
Šāda lēmuma pamatā esot Elksniņa izteiktā neuzticība Eigimam. To viņš uztvēris kā “norādi uz durvīm”, ņemot vērā Elksniņa izteikumus, ka mērs nestrādās komandā ar cilvēkiem, kuriem neuzticas.

Visplašāk Daugavpils domē pārstāvētās “Latgales partijas” līderis Jānis Lāčplēsis nepretendēs uz mēra amatu. Viņš akcentēja, ka nepretendēs uz pilsētas mēra amatu, lai risinātu ar pilsētas attīstību saistītus jautājumus.

Pašreizējais pilsētas galva Andrejs Elksniņš (S) nav ticis galā ar saviem pienākumiem. Pilsētas nākamā gada budžeta izveide ir palikusi ārpus uzmanības, bet pats Elksniņš esot izsmēlis savu uzticību, teica Lāčplēsis.

Daugavpils domē ir 15 deputātu vietas. Sešas ir līdzšinējiem opozicionāriem – “Latgales partijai”, piecas pašreizējā mēra Andreja Elksniņa pārstāvētajai “Saskaņai” un četras “Mūsu partijai”.

Plašāk par situāciju Daugavpilī TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl