1 komentārs

Nerimst kaislības ap bankas Citadele pārdošanu. Laikraksts Diena raksta par politiķu un bankas potenciālo pircēju kopīgām izklaidēm Gruzijā laikā, kad izšķīrās Citadeles cena.  Tomēr izklaidēs vainotie politiķi apgalvo, ka tikai sakritības pēc lidojuši vienā lidmašīnā. 

Finiša taisnei tuvojas bankas ”Citadele” pārdošana – kā pircēju valsts izvēlējusies ASV investoru Timu Kolinsu un viņa, pagaidām neatklātus darījuma partnerus.

Pagaidām ir tikai spekulācijas arī par ”Citadeles” iespējo cenu, ko publiski nosodījusi daļa politiķu. Laikraksts ”Diena” raksta, ka īsi pirms lēmuma par bankas pārdošanu vadošo partiju politiķi baudījuši atpūtu Gruzijā kopā ar oficiālo pircēju pārstāvi. Tomēr izklaidēs vainotie apgalvo, ka sakritības pēc tikai lidojuši vienā lidmašīnā.

Dzintars Zaķis lidojis kopā ar sievu. Ar savām otrajām pusēm 1.augusta reisā uz Gruziju atpūsties bija devušies arī eiroparlamentārietis Valdis Dombrovskis un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, kurš noraida ka ceļojums būtu bijis saistīts ar ”Citadeles” pārdošanas apspriešanu. Turklāt biļetes viņš esot nopircis krietni iepriekš – jau jūnija vidū.

Tikmēr investora pārstāvis Valdis Siksnis LNT ziņām nevēlējās sniegt plašākus komentāru par Gruzijas apmeklējuma mērķiem. Viņš e-pastā vien rakstīja, ka:  “Ar minētajiem politiķiem ”Citadeles” pārdošanu nekad neesmu apspriedis. Privātu atpūtas braucienu detaļas nevēlos publiski komentēt”.

Dzintars Zaķis domā, ka laikraksta publikācija ir mēģinājums ”Citadeles” darījumu izjaukt ar jebkurām metodēm.

Šobrīd ”Citadeles” pārdošanas lietā notiek pārdošanas līguma saskaņošana. Dokumentu parakstīšana ieplānota pēc nepilnām divām nedēļām ’30.septembrī. Tikai tad politiķi sola atklāt bankas Citadele pārdošanas cenu.

TOP komentāri

  • sīpols
    0 0 0

    sīpols

    Cik katram pārdevējam par šo darijumu atleca,un vai nodokļu maksātājiem nav jāzin,
    ko tautas kalpi perina?Kādēļ jāsteidzas ar pārdošanu pelnošai bankai?Un kāpēc tieši pirms vēlēšanām?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl