Kaimiņš prasa skaidrojumu par “Brīvajām saistībām” un sastrīdas ar Latkovski

Komentāri

Saeimā 10 deputāti parakstījuši dokumentu ”Brīvās saistības”, kura galvenais mērķis – mainīt politisko kultūru Latvijā un izbeigt savstarpējus apvainojumus.  Kaimiņš iniciatīvas autoram Ilmāram Latkovskim no Nacionālās apvienības prasīja skaidrot dokumenta būtību un neizslēdza, ka tas tapis, lai mēģinātu viņu ierobežot.

Kaimiņš iejaucas intervijā

Latkovskis intervijā TV3 ziņām skaidroja, ka vienošanās paredz aicināt kolēģus uz cieņpilnu dialogu politikā un nenolaisties līdz citu pazemošanai.

Ilmārs Latkovskis
Saeimas deputāts (NA)

”Jūs no manis laikam mēģināt izspiest, vai tas neattiecas uz Artusu Kaimiņu.”

 

Tajā brīdī sarunās iejaucās Kaimiņš.

Artuss Kaimiņš
Saeimas deputāts

”Nu, sauc manu vārdu, saki. Darīt tāpat nav ko. Saki, Kaimiņ, mēs izveidojām komisiju. Algu saņemsiet par to?”

 

Latkovskis: Dokuments nav adresēts konkrētam deputātam

Mirklī kad TV3 ziņu korespondents teica Latkovskim paldies par interviju, Kaimiņš atkal uzstājīgi prasīja, kas ir nodibināts, kas tas par dokumentu.  Latkovskis diplomātiskā mierā, smaidot atbildēja, ka tā nav nekāda komisija un nekādā gadījumā 14 punktu dokuments neesot tapis kāda konkrēta deputāta dēļ.Tad Kaimiņš skaļi izteica savu novērojumu, ka Latkovskis ir uztraucies. Nacionālās apvienības deputāts atbildēja, ka dokumenta reducēšana uz Kaimiņu esot absolūta šī jautājuma banalizēšana un devalvēšana. Visprastākais līmenis.

Lasi vēl